Red Alert 3

Neno-WH

Anyone interested?
Член од
21 септември 2008
Мислења
281
Поени од реакции
17
Што му е на овој Гизмо-Графиката за никаде?? Ај џст донт гет ит:toe::toe::toe: На сите сајтови пишува дека играва е графичку совршена
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
20
Ај и мене пратете ми линк, мора да се проба па да се оцени
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
so ti e gizmo ?
na 200 dusi tuka im se sviga igrava, samo na tebe ne
Не е единствен, и јас сум на тоа мислење.. толку е упро(па)стена, што заедно со C&C: Tiberium Wars е една од најдетските стратегии што ги имам играно. Не е ни приближно толку добра колку кецот, а за двојката и Yuri's Revenge да не правиме муабет..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Донев ако немаш нешто поинтересно од "пратено" да постираш,воопшто не постирај.
Прати им на пп,и нив ќе им искочи дека е пратено,а јас бар нема да се надевам дека има дискусија тука,и да ја кликам темата цело време.

Значи,дискутирајте за играта,стрпете се веќе со барање торенти до утре,и ќе ви отворам тема,побарувања на Игри.

Да бидеме сите задоволни после
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Ни мене не ми се свиѓа, едноставно не е тоа тоа. RA2 беше илјада пати поинтересна и пак со мерак би ја почнал кампањата (по 20ти пат).
Не знам зошто скоро сите викаат дека е супер. Што е толку добро во играва по што се истакнува од останатите?
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
Не е единствен, и јас сум на тоа мислење.. толку е упро(па)стена, што заедно со C&C: Tiberium Wars е една од најдетските стратегии што ги имам играно. Не е ни приближно толку добра колку кецот, а за двојката и Yuri's Revenge да не правиме муабет..
знам дека не сум единствен ги пратам странските форуми и слично, но мое мислење си кажав. играта само го страми името ред алерт а не нешто повеке.
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Бах, потрошив 6гига на торент лич за џабе -.- . Изгледа потрошиле многу повеќе пари да соберат глумци од познатите американски серии отколку на самата игра. :kesa:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
so ti e gizmo ?
na 200 dusi tuka im se sviga igrava, samo na tebe ne
Не е единствен, и јас сум на тоа мислење.. толку е упро(па)стена, што заедно со C&C: Tiberium Wars е една од најдетските стратегии што ги имам играно. Не е ни приближно толку добра колку кецот, а за двојката и Yuri's Revenge да не правиме муабет..
Ни мене не ми се свиѓа, едноставно не е тоа тоа. RA2 беше илјада пати поинтересна и пак со мерак би ја почнал кампањата (по 20ти пат).
Не знам зошто скоро сите викаат дека е супер. Што е толку добро во играва по што се истакнува од останатите?
знам дека не сум единствен ги пратам странските форуми и слично, но мое мислење си кажав. играта само го страми името ред алерт а не нешто повеке.

Знаете всушност во што е штосот?
Пола од овие гејмер4иња кои ја симнале играта и се презадоволни немаат ни 17 години. Пуштиле торент во позадина за да се симнува РА3, а иначе во меѓувреме ја играле најдобрата игра на сите времиња. C-Strike. Слушнале дека имало некоја добра стратегија, во дамнешно време кога графиката била тиња, е тоа нешто со кампањи било и имало нешо амери-руси битки. И да, и плус имало некое кул типче Јури. Ајде да ја симнеме. :vozbud:

ТОП-Е! играта, дај торентче пуштај-пратено, ок!

п.с.
Отидов да буричкам низ старите папки и да ја најдам и инсталирам ра2.
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Знаете всушност во што е штосот?
Пола од овие гејмер4иња кои ја симнале играта и се презадоволни немаат ни 17 години. Пуштиле торент во позадина за да се симнува РА3, а иначе во меѓувреме ја играле најдобрата игра на сите времиња. C-Strike. Слушнале дека имало некоја добра стратегија, во дамнешно време кога графиката била тиња, е тоа нешто со кампањи било и имало нешо амери-руси битки. И да, и плус имало некое кул типче Јури. Ајде да ја симнеме. :vozbud:

ТОП-Е! играта, дај торентче пуштај-пратено, ок!

п.с.
Отидов да буричкам низ старите папки и да ја најдам и инсталирам ра2.

Ако некој сака RA2 линкови, какви било, нека каже и ќе му пратам. Поубаво таа игра да ја ширам отколку тројката.
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
пред се не сум -17год
2. месечно правам над 120Гб трансвер со само спуштање игри.
не имас право да навредуваш некого доколку немас информации.

јас ги спштам сите игри без разлика на странските форуми што кажуваат.
јас дур не пробам не давам коментар за гамингот тоа да ти е јасно.

поздрав!:baeh:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Добро,и сега за да продолжи ова во дискусија,а не препукување без факти,би ве замолил да пишете конкретно зашто не ја бива,кои фактори се тука во игра :)
 

Neno-WH

Anyone interested?
Член од
21 септември 2008
Мислења
281
Поени од реакции
17
Добро,и сега за да продолжи ова во дискусија,а не препукување без факти,би ве замолил да пишете конкретно зашто не ја бива,кои фактори се тука во игра :)
Да да во право си зошто после овие постови почнав да се премислувам за тоа дали да ја купам. Затоа кажете што и фали
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
Ја симнав играта,не е нешто посебно,многу од градбите се истите дури се и помалку,само некои со сменети имиња и пременет енџин.
Има некои мисии на кампањата кај што се закочува играта (или нешто слично) и не може да се игра натака,бидејки е кракувана верзија. Само на оригиналот не прави така:(
 
Член од
23 август 2008
Мислења
72
Поени од реакции
3
decki zaso nejke da mi se ukluce igrata saka nekoj reg. code?
aj ako znae nekoj neka pise kako moze da sredam oti mi se nogu igra
fala
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Ја симнав играта,не е нешто посебно,многу од градбите се истите дури се и помалку,само некои со сменети имиња и пременет енџин.
Има некои мисии на кампањата кај што се закочува играта (или нешто слично) и не може да се игра натака,бидејки е кракувана верзија. Само на оригиналот не прави така:(
Не, туку не си симнал добар крак.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom