Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 мај 2009
Мислења
155
Поени од реакции
57
ќе може некој да ми ги најде овие песни?? едната е сител епп, а другата е кога се рекламира три хил на сител онаа песна што оди во позадина! Фала однапред! еве линк на таа од три хил во позадина што иде http://www.sitel.com.mk/default-mk.asp?ItemID=DE40312B2B6ACD4E9BB680482AC6E295
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Bob Sinclar presents Fireball - What I want

David Guetta vs. The Egg - Love Don't Let me Go

Kid Cudi vs. Crookers - Day 'n' Night

Bob Sinclar - Love Generation


Ае... :icon_lol:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Провери ПП :)
Уште да се спушташе David Guetta vs. The Egg - Love Don't Let me Go и Kid Cudi vs. Crookers - Day 'n' Night да не беше ремикс ќе беше топ :)

Ај некој уше овие 2 ако може да ми ги најде :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Уште да се спушташе David Guetta vs. The Egg - Love Don't Let me Go и Kid Cudi vs. Crookers - Day 'n' Night да не беше ремикс ќе беше топ :)

Ај некој уше овие 2 ако може да ми ги најде :)
Inbox.
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Уште да се спушташе David Guetta vs. The Egg - Love Don't Let me Go и Kid Cudi vs. Crookers - Day 'n' Night да не беше ремикс ќе беше топ :)

Ај некој уше овие 2 ако може да ми ги најде :)
Можи, јас сите ги симнав, ќе ти ја уплоадурам David Guetta vs. The Egg - Love Don't Let me Go, a другава ќе ја побарам оригиналот:), чекај на пп.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Здраво луѓе ај ќе може ли некој да ми каже песни не мора да ми ги праќа сам ке си ги најдам да не ве мачам. Ама мачно ми е мене бидејќи не знам многу овакви песни. Во стилот на Maddona give it to me и таков некој стил поп не мора да се некој ептен нови него такви некои песни не се за мене ми требаат да не изневерам :) Поздрав..

Е здраво ќе може некој да ми помогне ? да ми каже како се вика песнава и ако ја има да ми ја прати ?
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Ако може некој да ми прати по пп Македонски патриотски песни
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom