Егзибиционизам при водење на љубов

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Дали би се егзибиционирале доколку ви понудат голема сума на пари? Дали воопшто би се егзибиционирале пред “трети лица“ кога водите љубов или вашиот срам и пудичност ви го забрануваат тоа. Кога зборам за егзибиционизам мислам на “случаен егзибиционизам“ (вие си вршите работа без да ве “тангира“ кој има наоколу а љубопитните си гледаат, воајерите се мастурбираат...) а не на намерно егзибиционирање. :?:
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
Пари нема, егзибиционисти има!

Јас да, и ако знам и ако не знам дека некој(ја) ме гледа.

Само не ми претставува дополнително задоволство. Не би го правел често и не пред луѓе што ме познаваат. А не и со личност која ми значи. Во овие случаи би ми било незгодно.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ниту вака, ниту така, ниту онака :lol: :P
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Нејќу бе некој да ме ѕирка додека праам егзибиции у кревет! Па да ми краде финти после!
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Мистичен напиша:
Нејќу бе некој да ме ѕирка додека праам егзибиции у кревет! Па да ми краде финти после!
A pravis egzibicii u krevet......:):):) interesno
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
Грчко-римски стил :lol:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Тоа нешто како спектакуларно обесчестување пред аудиториум?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Тоа го има само на јапонската национална телевизија.
 

LaTiTeA

Ветена госпоѓица Маленковска
Член од
17 април 2007
Мислења
156
Поени од реакции
2
Дали би се егзибиционирале доколку ви понудат голема сума на пари? Дали воопшто би се егзибиционирале пред “трети лица“ кога водите љубов или вашиот срам и пудичност ви го забрануваат тоа. Кога зборам за егзибиционизам мислам на “случаен егзибиционизам“ (вие си вршите работа без да ве “тангира“ кој има наоколу а љубопитните си гледаат, воајерите се мастурбираат...) а не на намерно егзибиционирање. :?:
Ууу да нормално, така „случајно“ на некоја клупа bam-bam. :)
Само штета што кај нас може да те уапсат за таква работа или пак некултурни набљудувачи ќе почнат да те допираат. :kesa:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Па ако не видам дека некој гледа,не ме интересира.А да го правам тоа намерно пред други,неможам,првенствено оти знам дека им е незгодно на другите,неможам да се опуштам доволно и...неможам бе....
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Мене ако не ме гледа некој друг не ми се ни дига ко што треба ... што поопасно тоа повозбудливо ... пробано видено супер е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom