Фан Клуб: АБА

  • Креатор на темата Viktoranius
  • Време на започнување
Член од
16 јули 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
gastarski

ej abe ne se karajte ne idal gastarski deneska mi kaza upravata taka da nema potreba da se karate saa strumica se raspage ke go zemat krstevski
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
ej tazz abe kazi nesto novo ti treniras u ABA so ima
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Нема ништо ново...Само знам оти припремите ќе ни почнат накај 5-6 август и саа за саа нема ништо ново:toe:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ај саа на аба да се моламе да влезат у прва лига
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
e aj ke se molame saaa ama nema da ima nisto taj so bese majnogo protiv strumica saa treba da vidame kolko e jak DJAJMI
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
abe dali se platile ne se znaa oste jas garantiram ama nema svirki i od tam so DJAJMI IVIKTOR BADZUKO nisto ne praame
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
abe dali se platile ne se znaa oste jas garantiram ama nema svirki i od tam so DJAJMI IVIKTOR BADZUKO nisto ne praame
немат они врска.. а слусам АБА имале ного пари у боџето точно лее тава .. само несакасе да ги употребат за кошарка.. и спонзор им била некоо препостанска црква од Америка
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
немат они врска.. а слусам АБА имале ного пари у боџето точно лее тава .. само несакасе да ги употребат за кошарка.. и спонзор им била некоо препостанска црква од Америка
Врни се назад се ти пише у врска со АБА:helou:
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
Abe mene me nema i pravo nisto nema novo tuka so e rabotata.A jas znam nogo novi informacii ama sega nemam vreme da gi pisuvam drug pat zdraave:toe:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
35
Поени од реакции
0
Е шо Јоцо за АБА ли игра..Хаха..Не знаев..
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Abe mene me nema i pravo nisto nema novo tuka so e rabotata.A jas znam nogo novi informacii ama sega nemam vreme da gi pisuvam drug pat zdraave:toe:
е ај саа кажи ги де .. се така праате демек имате неш ново да кажете а оствари немате ништо позззззз
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
тим4е кога ке може тогај ке ги каже
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
А бе само знам оти најверојатно нема да има некој нови играчи...тие што ги има на списокот тие и ќе останат...:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom