Фан Клуб: АБА

  • Креатор на темата Viktoranius
  • Време на започнување
Член од
9 февруари 2008
Мислења
211
Поени од реакции
7
pregi beh na kafe so Bob i so Gastarski maabetce malce i lagat da vlezame u 1 liga bez problem e duri togaj ke vidate so se zasiluvanja.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Озбилно е тоа или така само...?:pos2::pos2:А ако чекате од Гаштарски,сте се заебале:pos2::pos2::pos2:...Јоцо е класа за него.:bip:
 
Член од
16 јули 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
a za pari ima nogo saa ke formirat ABA i sahovski klub
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
И шо оти Гаштарски?Нема појма од живото тај бе:pos2::pos2::pos2:Го знам кгоа играше за Мзт,право дрво беше...:toe:
Гаштарски кога играше во МЗТ ти имаше 10 години, па не знам колку го знаеш баш
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Гаштарски кога играше во МЗТ ти имаше 10 години, па не знам колку го знаеш баш
Го знам,го знам...Сум бил на 2-3 тренинга на Мзт,кога кај вас играа Дани и Гаштарски...Го знам многу добар каков клапчо е...:pos2:А посебно го памтам оти се носаше лакувани патики:pos2::pos2::pos2:Немој да мислиш дека на 10 години не гледам кошарка и не знаев што се случува.:back:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ја не ти реков дека не си гледал на 10 години, работата е колку си разбирал
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Џабе ќе ти објаснувам дека Димче ни има донесено сам Куп титула, во такви години си кога мислиш дека знаеш се. Го имаш гледано пред да ја заврши кариерата кога не можеше да оди и ми продаваш знаење. Немој мене жити се, ќе те потцетам беше едно време и во репрезентација. Не ти викам дека бил класса играч, ама далеку од тешко дрво.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Џабе ќе ти објаснувам дека Димче ни има донесено сам Куп титула, во такви години си кога мислиш дека знаеш се. Го имаш гледано пред да ја заврши кариерата кога не можеше да оди и ми продаваш знаење. Немој мене жити се, ќе те потцетам беше едно време и во репрезентација. Не ти викам дека бил класса играч, ама далеку од тешко дрво.
Што ви е на вас бе?Право се вие знаете...Јас имам свое мислење за Димче и не ми објаснувај ти на мене саа,јас си имам свое мислење....:bip:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
А бе бубуљичав многу се дигаш на форумов, а најмал си. Смири се малце, не се мисли дека си Фил Џексон. Ти кажав мал си бил не знаеш некој работи што се случувале со МЗТ и кој биле добри играчи тогаш. Ме боли ку*от за твоето скапано мислење, ти ако сакаш мисли си дека Струмица има освоено Евролига, никој не ти кажа за твоето мислење, јас ти реплицирав на тоа што кажа за Димче. И уште еднаш ќе ти кажам смири се малце, јас колку знам за кошарка биди сигурен многу повеќе од тебе. Само тоа е, ти мислиш ако киснеш по цели денови у сала кај вас ко малоумник некој, место да искачаш да се дружиш на тие години што ги имаш, знаеш многу повеќе од луѓе што идат на кошарка 10 години. :back:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А бе бубуљичав многу се дигаш на форумов, а најмал си. Смири се малце, не се мисли дека си Фил Џексон. Ти кажав мал си бил не знаеш некој работи што се случувале со МЗТ и кој биле добри играчи тогаш. Ме боли ку*от за твоето скапано мислење, ти ако сакаш мисли си дека Струмица има освоено Евролига, никој не ти кажа за твоето мислење, јас ти реплицирав на тоа што кажа за Димче. И уште еднаш ќе ти кажам смири се малце, јас колку знам за кошарка биди сигурен многу повеќе од тебе. Само тоа е, ти мислиш ако киснеш по цели денови у сала кај вас ко малоумник некој, место да искачаш да се дружиш на тие години што ги имаш, знаеш многу повеќе од луѓе што идат на кошарка 10 години. :back:
Јас искачам,се дружам,а најважно од се тренирам секој ден не сеќирај ти...А тие сами што се фалат(како тебе) да знаеш,не знаат ништо:back:
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Јас искачам,се дружам,а најважно од се тренирам секој ден не сеќирај ти...А тие сами што се фалат(како тебе) да знаеш,не знаат ништо:back:
:pos2::pos2::pos2::pos2: So iskacas ti?? :))) koo gornina ??:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom