Татарите ни доаѓаат на гости...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 февруари 2008
Мислења
255
Поени од реакции
1
NE BC U PROSLIOT ZIVOT JA KOVAL MAJKATI I ZATOA SI TOLKAV IDIOT :vozbud: :vozbud: :vozbud:

А судејќи според речникот ти сигурно си бил некој учен човек во претходниот живот, даскал на пример или некој научник пријател на Александар Бел.:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Abe klosarce vmrovsko toj vasiot izgleda kako mal sakal mnogu da gi java drugarcinjata zatoa sega voz niz nozite moze da mu pomine :) a toa so zatvorot samo nadevajtese da ne go isprati i ovo kako i predhodnio u butel so site pocesti:salut:
многу си интересен за да се моабети со тебе :wink: , до бутел има пат преку шутка , тоа за првите 30 дена , уживај во природа , а за тој што е закопан изгледа дека знаеш многу кој и како го пратил , сигурен сум дека си добар патриот .
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.807
Поени од реакции
5.470
Od kaj znaes be izgleda sestrati ti kazala se nebivase non stop na rogov :pos2:
опа..Дечакот не знае да врати почнува со навреди..Опа, се изнервира машкото..Море, ќе те караат оди спијај..Ти го перат мозокот бе еј!:tapp:
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0
многу си интересен за да се моабети со тебе :wink: , до бутел има пат преку шутка , тоа за првите 30 дена , уживај во природа , а за тој што е закопан изгледа дека знаеш многу кој и како го пратил , сигурен сум дека си добар патриот .
Za toj po tepsija tulumbi so jadese abe vie site go pcuevte covekot i go ismejuvavte pa sega najdovte vie da go branite .Nego izbegavme od temava so ne mu tekna na nekoj na forumov cim site se deklarirate deka ste patrioti da ni organizirase prevoz do veles i da im ja ebevme zabavata i toa majkata bugarska.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.807
Поени од реакции
5.470
Za toj po tepsija tulumbi so jadese abe vie site go pcuevte covekot i go ismejuvavte pa sega najdovte vie da go branite .Nego izbegavme od temava so ne mu tekna na nekoj na forumov cim site se deklarirate deka ste patrioti da ni organizirase prevoz do veles i da im ja ebevme zabavata i toa majkata bugarska.
???Абе оди олади се малку..Независно дали сме го напаѓале или не..Треба да се има почит кон покојните личности, кој сака нека е!
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Za toj po tepsija tulumbi so jadese abe vie site go pcuevte covekot i go ismejuvavte pa sega najdovte vie da go branite .Nego izbegavme od temava so ne mu tekna na nekoj na forumov cim site se deklarirate deka ste patrioti da ni organizirase prevoz do veles i da im ja ebevme zabavata i toa majkata bugarska.
Гледаш , јас никогаш не сум го опцул , го знаев ,и не ми беше до јадење баш тие денови .Лоши моабети , многу лоши .
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0
???Абе оди олади се малку..Независно дали сме го напаѓале или не..Треба да се има почит кон покојните личности, кој сака нека е!
Da trebe da se ima pocit kon pokojnite lica a nikoj ne mi odgovori zasto ne se organiziravme ??
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Da trebe da se ima pocit kon pokojnite lica a nikoj ne mi odgovori zasto ne se organiziravme ??

Kako prvo zasto sam ne se prasas zasto ne si se organiziral?


I kako vtoro ti dojde vreme za BAN.
Da smiris recnikot.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.807
Поени од реакции
5.470
Never give up!!Одмори!
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Koga drzava e vo prasanje nema odmor druze mora da se sobereme i na ova tatarive da im go butneme spomeniceto pod ITNO
А тие што имаат од Крсте Петков Мисирков во Бугарија,да го турнат и да се караме до бесвест а?Остај таму во дворот му е на Бугаринон од Велес и крај.Сега оти некој ќе го префарбува одвреме навреме тоа е во рамките на добрососедство.:)
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0
А тие што имаат од Крсте Петков Мисирков во Бугарија,да го турнат и да се караме до бесвест а?Остај таму во дворот му е на Бугаринон од Велес и крај.Сега оти некој ќе го префарбува одвреме навреме тоа е во рамките на добрососедство.:)
Ova so prefarbuvanjeto ne ti e losa ideja ali sepak mislm deka nego mestoto mu e vo vardar
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Ova so prefarbuvanjeto ne ti e losa ideja ali sepak mislm deka nego mestoto mu e vo vardar
Сепак на крај го убиле Бугари,а местото му е таму каде што е убиен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom