Татарите ни доаѓаат на гости...

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Безкичмењаци! Мизерија! Више човек незнае што зборови да употреби за вакви кретени. До кога?
 
Член од
7 февруари 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Како не ви е срам да се засрамите..Се мајтапите со болеста на детето:tapp::tapp:Мршојадци, ќе ве стигни раката на Господ таквите како тебе не се секирај!
Kade vide majtap be nepismen?Tuj e Ironija na kompleksite i bolnite vi mozaci koi prelivat ot omraza i nemate gram chovechnost.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Безкичмењаци! Мизерија! Више човек незнае што зборови да употреби за вакви кретени. До кога?
Дури не се опаметиме..Да ни слават во Велес, во ЦЕНТАР НА МАКЕДОНИЈА! И уште ако не им ја турнат, тоа ќе биде,предавство од локалната власт!
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Kade vide majtap be nepismen?Tuj e Ironija na kompleksite i bolnite vi mozaci koi prelivat ot omraza i nemate gram chovechnost.
Последна вест.Македонското дете Даниел, кој боледува од срцева мана, ке го оперира татарот Ќирков.

Ова на што ти личи бе циган еден...Ќор си?Да ти дадам пари купи си очила, или газер од тегла..:tapp:
 
Член од
14 јули 2007
Мислења
939
Поени од реакции
21
Сега гледав на ТВ, абе овие стварно ненормални.

Ајде, пасоши луге земаат, и бркаат бизнис по европа, ама овие 20-тина будали ептен. Па уште и појачање од болварија.

Него сето ова е последица на мекиот став на МК, попушта на секого, лугето се осеќаат загрозени и си бараат спас од други држави.

Трагично е Македонецот да е најзагрозен во својата држава. И затоа ова ќе ни се случува.

Кога веќе еднаш власта ќе застане позади македонските интереси, доста беше лижење на педерскиот запад, и строго да се почне со реципроцитет, колку права добиваат Македонците во соседните земји, толку и ние да даваме.

Тој мајмунот вика можело и ние да градиме споменици во болварија, па зошто ги малтретираат секоја година на гробот на Сандански племето татарско им го ебам.

Сум мислел дека ајде не се до толку татариве, ама стврно бе тоа говеда биле.

Трагично.
 
Член од
9 октомври 2007
Мислења
1.126
Поени од реакции
24
Kakva niskost.
Samo pobugarcen mozok moze da liferuva vakva informacija na ovaa tema.
SRAMOTA!
Сакав само да покажам дека во Бугарија не живее само Каракачанов, туку и многу други Бугари.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Сакав само да покажам дека во Бугарија не живее само Каракачанов, туку и многу други Бугари.
Циган, ајде не мрчи многу туку направи услуга и исчезни од форумов..Оди таму удри ја од некој ѕид таа буковата глава:tapp:
 
Член од
9 октомври 2007
Мислења
1.126
Поени од реакции
24
Циган, ајде не мрчи многу туку направи услуга и исчезни од форумов..Оди таму удри ја од некој ѕид таа буковата глава:tapp:
А, каде згрешив? На вестите на А1 беа дадени и двете вести. Една за присуство на Каракачанов во Велес,и второ за болното дете Даниел кој треба да оди на операција за срце во Бугарија, затоа што ние немаме таков тип на специјалисти. Навистина не знам зошто се лутите? Има невистина во кажаното?
 
Член од
7 февруари 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Циган, ајде не мрчи многу туку направи услуга и исчезни од форумов..Оди таму удри ја од некој ѕид таа буковата глава:tapp:
Dobre de padnavte 2-3 ot Fiorentina i si frustriran.Ama pone gluposti moze da ne pishesh.
 

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
подоле, поболно, попреметен пост од тој за детето немам видено до сега, Христо...разбирам дека си искомплексирано бугарско говно..ама ова.....ми се гади од тебе човек...

1.срамота за цел велес, познат како град на пиздите од денес натаму за цела Македонија,

2.срамота за локалната власт која знаеше за ова две недели однапред па сега глуми закон

3.срамота за Грујо кој допушта намерно или не луге кој ја рушат државата да си играат курташак..каде се ебр..или тие се резервирани само македонци да тепаат...колку пробугари од вмро има на високи позиции...каде е правната држава сега...
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Еј перуанец ти си изгледа од Перу, не си од тука. А таму е воздухот многу редок па ти се врти!
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Dobre de padnavte 2-3 ot Fiorentina i si frustriran.Ama pone gluposti moze da ne pishesh.
:uvo:Дечак,немој да мешаш фудбал..Изгубија изгубија..Исфрустриран сум од такви како тебе цигани со шитнати души!
 
Член од
24 август 2007
Мислења
99
Поени од реакции
0
Како бе од цел град не се најдоа 50-тина младичи да му ја здробат главата на Каракачанов и останатите. Не знам како го оставиле така да парадира таму. :toe:
Оти хората не са слепи. И видат како во сите новини за Бугарија се сере и пикае со цел влошаване односите мегу двете страни. Па вие се засрамете - ТОДОР ТЛЕКСАНДРОВ Е ЧАСТ ОТ мАКЕДОНСКАТА ИСТОРИја.
С какво ТИТО е по д-бар от него та градот да му носи името - ТИТОВ ВЕЛЕС?
 
Член од
11 април 2007
Мислења
1.677
Поени од реакции
25
Рики, ај едно дијазепамче!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom