Татарите ни доаѓаат на гости...

Статус
Затворена за нови мислења.

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
SDSM ќе ти кажев нешо, али за да дискутираш со некој, истиот тој треба да има мозок и расудување. У овој случај тој момент недостасува.
Тоа на страна...

Битно Аце ја објасни убаво работата...Инсепкторот настинат со висока температура уз чајче потпишувал извршни решенија, ама, јебеш среќа, службата за уривање дивоградби не работи у сабота и недела, па не можат нишо да направат. Али затоа у понеделник кога ќе и се џитнат на тоа бистата...Мислам не дека сакаат они да се одржи откривањето, но ете така се падна работата. :zid:
Ме занима само дали ќе присуствуваат и СДСМ-овци(btw, како добро стои суфиксоф уз партијава сеа случајно приметив). Истите оние кои на времето подметнуваа лажирани про-бугарски материјали кај ВМРО за да ги етикетираат ко бугараши.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Kako be koga ke dojde toa vasata posrana partija na vlast non stop se slucuvaat vakvi raboti ebave bugaromanite razmislete so toa glavata :tapp:
Да имав ја моја партија ќе беше држеше вода муабетов.
Ама ти не сфаќаш дека од што СДС е одвратна сама по себе како појава по дефолт ги турка луѓево да гласаат за помалото зло- ВМРО.
Иначе и двете партии пред се работат само за своите интереси. :toe:

И што е интересно во твојот болдиран дел , доколку повторно обратно ги поставиме работите, а тоа значи дека секогаш кога СДС е во опозиција се случуваат вакви срања!

:tv:

Башка незнам што се запали на мојот пост, со што те испровоцирав да пројадеш гомна незнам, вистината е таа комунистите го сместија в затвор единствениот преживеан гемиџија поради неговите идеали за слободна независна Македонија.
Идеал кој не им одговараше на Тито и КПМ компанија.

СДС е наследник на КПМ и продолжувач на нивното анти-македонско дело! Се додека постојат Македонија нема да види подобра иднина.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Kako be koga ke dojde toa vasata posrana partija na vlast non stop se slucuvaat vakvi raboti ebave bugaromanite razmislete so toa glavata :tapp:

Отвори ги очите бе, не биди слепец. То гомното шо го имаш на аватар не клава во лајна, се некој педерски финти измислуват, ебави гнилите луѓе ебави.

Ти со самото то шо мислиш дека има бугаромани, си поглуп од бугар со испран мозок. Си сретнал ти некој од „шо не мисли со глата“ да е бугароман?

Абе шо ти објаснувам и јас па тебе, познати се ботојте како тебе, бездушници живи.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Не му се фаќајте на ефтините провокации. Такви ко него само на игнор. И да пробаш човечки да му објасниш нема да има ефект.

Секој со здрав разум знае колку му чуе на СДСМ за нацијата. Оној кој мисли поинаку, очигледно е малку impaired.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Mi teknuva eden najsoodveten nacin da obois nesto u temno crveno....:vozbud:
A i ne se vadi lesno...
Кога сме кај црвеново... со тешки маки го извадив виното што го љокавме кај Серпико :nesum:
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0
Да имав ја моја партија ќе беше држеше вода муабетов.
Ама ти не сфаќаш дека од што СДС е одвратна сама по себе како појава по дефолт ги турка луѓево да гласаат за помалото зло- ВМРО.
Иначе и двете партии пред се работат само за своите интереси. :toe:

И што е интересно во твојот болдиран дел , доколку повторно обратно ги поставиме работите, а тоа значи дека секогаш кога СДС е во опозиција се случуваат вакви срања!

:tv:

Башка незнам што се запали на мојот пост, со што те испровоцирав да пројадеш гомна незнам, вистината е таа комунистите го сместија в затвор единствениот преживеан гемиџија поради неговите идеали за слободна независна Македонија.
Идеал кој не им одговараше на Тито и КПМ компанија.

СДС е наследник на КПМ и продолжувач на нивното анти-македонско дело! Се додека постојат Македонија нема да види подобра иднина.
Neznam od koga TITO bil protiv Makedonija pa on nas prva ne nepravil drzava samo so zgesil so egejskiot del ne go prispoil kon nas
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0

Отвори ги очите бе, не биди слепец. То гомното шо го имаш на аватар не клава во лајна, се некој педерски финти измислуват, ебави гнилите луѓе ебави.

Ти со самото то шо мислиш дека има бугаромани, си поглуп од бугар со испран мозок. Си сретнал ти некој од „шо не мисли со глата“ да е бугароман?

Абе шо ти објаснувам и јас па тебе, познати се ботојте како тебе, бездушници живи.
Da su m sretnal tie 60000 iljadi pederi so izvadile bugarski pasosi i tamu izjavile i potpisale deka se bugari a na ovoj na avatarot mozete samo malce da mu go :pusk:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Neznam od koga TITO bil protiv Makedonija pa on nas prva ne nepravil drzava samo so zgesil so egejskiot del ne go prispoil kon nas
Абе уште фалело тебе да те описмени :kesa:

Ај иди легни си ... ова се претешки моменти за вашето членство!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Абе на такви како идиотов Каракачанов, оној Божо и слична нетокму багра треба да им се забрани влез во Македонија.
А не тука пропаганда да шират.
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0
Абе уште фалело тебе да те описмени :kesa:

Ај иди легни си ... ова се претешки моменти за вашето членство!
Toa sto sum promasil bukvi e od toa so me kurcat mnogu vakvi idioti kako tebe. Ali ova ke bidat najteskite momenti za narodot na Makedonija a ne za mojata partija
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Абе на такви како идиотов Каракачанов, оној Божо и слична нетокму багра треба да им се забрани влез во Македонија.
А не тука пропаганда да шират.
Или да се уапси при влез за ширење анти-македонска пропаганда и омраза меѓу МК и БГ народи.



Toa sto sum promasil bukvi e od toa so me kurcat mnogu vakvi idioti kako tebe. Ali ova ke bidat najteskite momenti za narodot na Makedonija a ne za mojata partija

хех жалосно но вистина, народот ги отплаќа вашите гревови, вие сте испокрале доволно за наредни 100 години, немате гајле.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Toa sto sum promasil bukvi e od toa so me kurcat mnogu vakvi idioti kako tebe. Ali ova ke bidat najteskite momenti za narodot na Makedonija a ne za mojata partija
оф леле тоа e мали четничиња со мала кокарда не оти ке кажат нешто паметно ...... во состојба се родена мајка да продадат за да дојдат на власт, само не знам од каде имаат лице да излезат во јавност го продадоа името , знамето , идентитетот , државата и осудија генерации да плакаат за нивните гомнарии .... и нека не ве чуди што нема напредок во оваа држава покрај сите проблеми од страна тука и најголемиот СДСМ ..... додека не ги снема од политичка сцена ке пропаѓаме се подлабоко
 

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
Сирота Македонијо..си извадивте очи бе..до кога со глупи муабети СДС - ВМРО

факти 1000 пати докажани до сега, сдс освен пари немаат друг интерес,,,вмро е докажано дека има бугаромани или врски со бугарија како овие што имаат со србија и сега и претходно..прокопајте малку и ке ги најдете...

слушам да се забрани влез..да но зошто не само што не се забранува, туку и се премолчуваат вакви провокации,оставени на младите и на само организирање..која нормална држава акредитира амбасадор кој ја негира истата????

Вмро брои 200 000 луге чинам, бугараши колку турбофолкери во сдс...сите долетуваат на крилата на Македонштината и антиката а во сенка работат и разараат..се што треба е да се запали светло и како вампири ке се разбегаат...

старите финти на Михајлов и Александров кој ги собираа Македонците со говори за Македонија не за Бугарија...целата работа им пукна во лице..

јебем ти и нато и еу ако во влада ми седат бугаросрби...
 
Член од
11 април 2006
Мислења
50
Поени од реакции
0
Сирота Македонијо..си извадивте очи бе..до кога со глупи муабети СДС - ВМРО

факти 1000 пати докажани до сега, сдс освен пари немаат друг интерес,,,вмро е докажано дека има бугаромани или врски со бугарија како овие што имаат со србија и сега и претходно..прокопајте малку и ке ги најдете...

слушам да се забрани влез..да но зошто не само што не се забранува, туку и се премолчуваат вакви провокации,оставени на младите и на само организирање..која нормална држава акредитира амбасадор кој ја негира истата????

Вмро брои 200 000 луге чинам, бугараши колку турбофолкери во сдс...сите долетуваат на крилата на Македонштината и антиката а во сенка работат и разараат..се што треба е да се запали светло и како вампири ке се разбегаат...

старите финти на Михајлов и Александров кој ги собираа Македонците со говори за Македонија не за Бугарија...целата работа им пукна во лице..

јебем ти и нато и еу ако во влада ми седат бугаросрби...
Samo ova mozam da kazam BRAVO za ova so go napisa :bravo:
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
28
Сирота Македонијо..си извадивте очи бе..до кога со глупи муабети СДС - ВМРО

факти 1000 пати докажани до сега, сдс освен пари немаат друг интерес,,,вмро е докажано дека има бугаромани или врски со бугарија како овие што имаат со србија и сега и претходно..прокопајте малку и ке ги најдете...

слушам да се забрани влез..да но зошто не само што не се забранува, туку и се премолчуваат вакви провокации,оставени на младите и на само организирање..која нормална држава акредитира амбасадор кој ја негира истата????

Вмро брои 200 000 луге чинам, бугараши колку турбофолкери во сдс...сите долетуваат на крилата на Македонштината и антиката а во сенка работат и разараат..се што треба е да се запали светло и како вампири ке се разбегаат...

старите финти на Михајлов и Александров кој ги собираа Македонците со говори за Македонија не за Бугарија...целата работа им пукна во лице..

јебем ти и нато и еу ако во влада ми седат бугаросрби...
Баш сирота. Сега сум пишман што ја постирав темава. сето офф топици
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom