Најлудите Gaming никови

A

Auditore

Гостин
На МАХ паблик 2 - "tenko mi bese dupceno"
Просто, просто, просто у пизду материну.
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
975
Поени од реакции
308
еден лик што игра на македоскиве сервери се потпишува Буранија баш откачено име :)
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
сеа баш гледам еден на фејсбук принт скрин напраил да се пофали со скорот..имаше шо да видам..
1.G-din. Beli cicki ke se lizat
2.G-din. mrzni gazenca ke se niza
3.G-din. Praznici se blizat
(вака беа според скорот па сеа вие најдете го правиот редослед..)
4.Snesko od Dozd
5.KOMUNALEC
6.ali baba
7.bato memati
8.glupSON
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.891
На кантер вчера еден влезе со ник Praznici se blizat... :tapp: како е можно да се олку глупи,стварно не сваќам....
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
HipHop Dzevrije
S.W.A.T Petel(ова сум ја :kesa:)
Krstac*
Ko me ubije peder je
Kinder Jajce
crn drob
Сега за сега тоа е.
 
H

-HRO

Гостин
Од никовите на цс како Полат Алемдар,Полат Алендар,Полатт,Полат,Мемати,Мемати Сасмаз,Зверхунде,Алириза е во криза,Долина на волците,Ѓеврие,Чакар,SWAT,Shadow Demon,Vampire Killer...итн др. дебилни идиотски глупи детски никови почиња да ми се кења!
Одвратно стварно...секој 2р е полат на сервер....и секој 2р од нив е или читерче,или тежок бот!
Неам коментар....со срањето на волците и гомн*та што паѓаат револуција се деси кај децава во Македонија...
Жално што растат со такви патетични сапуници,кои им го перат мозокот и ги прават ретардирани од мали нозе!
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
Од никовите на цс како Полат Алемдар,Полат Алендар,Полатт,Полат,Мемати,Мемати Сасмаз,Зверхунде,Алириза е во криза,Долина на волците,Ѓеврие,Чакар,SWAT,Shadow Demon,Vampire Killer...итн др. дебилни идиотски глупи детски никови почиња да ми се кења!
Одвратно стварно...секој 2р е полат на сервер....и секој 2р од нив е или читерче,или тежок бот!
Неам коментар....со срањето на волците и гомн*та што паѓаат револуција се деси кај децава во Македонија...
Жално што растат со такви патетични сапуници,кои им го перат мозокот и ги прават ретардирани од мали нозе!
Like :)
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873

Kajgana Shop

На врв Bottom