Прирачник како да легнеш некоја девојка

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
по оваа логика може да се сметам мегу фините дечковци :kesa:

PS:интересна тема
Јас би можел да влезам ве некоја категорија меѓу мажјак и кретен, и се ке беше ок ако имав муда повеќе да приоѓам :toe::kesa:
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
абе еб* и бркај работа:vozbud::vozbud:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Jas smetam deka nema nikakov priracnik,pravila i sl,zaveduvanjeto e individualno i sekade razlicno zaveduvanje pali....:smir:
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
524
Не може да постои таков прирачник, секоја девојка си е приказна за себе, некоја можеби излегува со цел вечерта да има секс со некој и нема да има потреба од посебни заведувачки техники, секако некој ќе ја ќари, некоја што не планира да има one night stand нема да има секс уште првата вечер туку ќе чека да се здобие со довербата на на дечкото ако сака врска тогаш ќе има врска ако на дечкото не му стало само до тоа да ја ќари па тек после месеци до година ќе падне и сексот, се индивидуално зацртано во главата на девојката, и мислам дека многу малку може да се направи од мaшка страна, пошто мажите се оние кои чекаат да им биде дадено, а девојките се оние што даваат they've got the power:baeh::baeh::baeh:
 

Jovannah

Smile me baby
Член од
11 февруари 2008
Мислења
584
Поени од реакции
50
Која и пичка или некој лигуш да ми се беси на муда поради тоа што јас сум тој кој ја има напишано темава, нека си се приберат и почнат да ја разгледуваат како тема, не како кој е позади таа тема.
Јас дека сите пички можам да ве ебам можам,, но сепак убава ми е потврдата.
19 годишни..еј, биле 17 пред малце..
Со ова фантазија и книга можиш да напишиш(само кој ќе ја чита), а за ебач ти фали нешто меѓу нозе.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
ебачите ебаат
тинкачите пишат за вакви теми.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
не постои таков прирачник
 

Heartbreaker

The Real ROCKNROLLA
Член од
6 декември 2009
Мислења
276
Поени од реакции
28
Се согласувам со пост број 1 и само би додал дека за да имате успех кај некоја девојка, треба добро да ја разберете нејзината психа...Треба добро да ги најдете сите „контролни точки“ (тоа се оние делови...оние начини на размислување) кои ја прават да биде несигурна и да ги експлоатирате до максимум, правејќи шега на нејзина сметка. Значи, не навреда, туку шега:wink:. Знаете, онака добронамерно. Тие шеги ја „разоружуваат“ и верувајте дека следното нешто што ќе го кажете после тоа го прифаќаат како апсолутна вистина. Друго нешто што би препорачал е секогаш вие да бидете мажот во врската, т.е. вие да бидете тие кои ја водат играта. А и дозволите на жената да превземе контрола, тогаш ништо од бизнисот.
Првото и основно правило кое треба да го знаете пред да и се пуштите на некоја е дека женскиот мозок работи далеку поразлично од машкиот. Ние не можеме да ги сфатиме како размислуваат, па најдобро се успева кај нив доколку тие не можат да не сфатат нас. Жените сакаат мистерија и возбуда. Никогаш не им откривајте целосно детали за себе. Оставете ги да погодуваат...оставете тие да бидат желни да дознаат нешто повеќе за вас, а потоа таа желба искористете ја во своја полза. Се што треба да направите е да го добиете нивното внимание и да се однесувате на начин кој ќе биде непредвидлив за нив, а потоа пуштете магијата самата да си работи:smir:
 
Член од
9 ноември 2009
Мислења
109
Поени од реакции
24
HELP

неколку пати пробав и ме одби,
е сега праам филм нешо дека не ме интересираат провокации за секс, дека неќам да имам секс, нормално преку ЗАФРКАНЦИЈА

шо велите добра идеа е???

јас мислам дека е одлична
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Прирачник???

Ако незнаеш да сврзиш два збора џабе ти е и прирачник и се, и цела книга да ти дадат пак ништо нема да направиш...

trebe da znaes da lazes,i ete ja gotova e ke ja legens
Надевај се, тоа успева само на мали девојчиња од 14 - 15 години...Најдобро е да бидеш искрен, во секој момент.
 
Член од
6 октомври 2009
Мислења
49
Поени од реакции
6
Ако ти е мал и да ја легнеш џабе е. Ќе си отиде кога ќе го види.
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
Ако ти е мал и да ја легнеш џабе е. Ќе си отиде кога ќе го види.
Освен ако имаш мн. пари :pos2:

Добар труд си вложил ...

Еве јас ќе кажам моја теорија.....
Брат џабе ти се тетратки , книги , скрипти , учебници ..и остали ку*чеви карики ...

ФРАЕР Е РОДЕН ФРАЕР .... не можеш со сила да се правиш фраер !

Фраер не мислам кола , пари , итн .... скапоцени камења. ( и ова е + )
Вродена мана е Фраерлук .... ( како што е вродена мана на некои да се РОПАЦИ ) да не заборавиме треба да си и ФАЦА ... да не личиш на Јонче од Бучим ...па следат ..облека ... твои движења ..однесување.. галење уз муабет ... итн ....
Lol прво вика ФРАЕР Е РОДЕН ФРАЕР после кажува особини на фраер кои се ...научени лол, движења, особини, менталитет, облека, учење интимност тоа се работи научени од средина култура и семејство.
 
?

..........

Гостин
Знам дека лугето се рагаат некои со поголеми некои со помали глави, некои со сина некои со црна коса, али да си роден фраер.....њтф??
Прирачник за легнување на девојка, потребни се: природниот алат, здраво тело здрав дух, и нагон за секс.....се друго е психологија социологија....
Задоволсто големо ми причинува да легнам мудра, учена, паметна девојка која може да ми предава стиховна гимнастика, а јас таков каков што сум да ја јавам и да ја оставам со отворена уста и исплазен јазик.......на крај на секс:toe:
А девојки шо паѓаат на: „види маче јас сум најбољи фраер у маало“:pusk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom