Прирачник како да легнеш некоја девојка

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
Ај овака ..
Чоекот се потрудил напише нешто .. колку е вистина вистина е.Е сеа работата според вас не била како што треба , не било точно нешто во текстот , а што мислите дека текстот е нешто како бест веј то гет лејд.Текстот е интересен за читање и е интересно да се види како размислува Никола.
123 па ќе ги бара цурите ќе ги вика у вц да им чита текст :lol:
Вие го гледате текстот од друг аспект и го анализирате лошо.
Никола доколку си заинтересиран за е-боок во пдф може да склопиме нешто .. имено имам и јас постарини и нови фреш текстови околу поимот "сакам да иам цура".
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Никола напиша:
Не заебавај, што ќе ти е БМВ, Нокиа и такви работи. ќе си го имаш прирачникот. Според него нема ни пара на сокче за девојката да потрошиш.
частења и сокчиња после сексот. ако се покаже како добра.. пред тоа, не..
ах, тој материјализам.. каде без него:)
Материјализам? А што муабет е тој ако се покаже тогаш сокчиња? Демек ќе ја наградиш? Ти дечко не си арен.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
се разбира Howitzer. има тон работи насекаде, потребно е само време.
После одмор, здравје.

divine аман, она се заебаваше и јас заебавав. некако многу избрзуваш со квалификации.
Како ти би реагирала кога некој непознат би понудил да те части пијачка во кафич?
и особено ако тоа биде основата на неговиот пристап?
не зезај, мора да постои поголема оргиналност, ако сака некој резултати:)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Да Никола мора да има оригиналност ... и да признаам уникатен си! Извини што ми треба многу напор да сватам кога се заебаваш, а кога си озбилен ... неможам да ти го фатам редот је*и га 8)
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11

bravo za fraerite sto uspevaat da vo svojata cel 8)
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Абе за легнување е битна добра предигра, а тоа во наши услови се подразбира опалување шамар во едниот образ и уште еден во другиот за да биде сигурна дека си алфа мажјак, пропратено со изговарање на епитети и именки од повисок стил со се пишуваат со ****. Е ова ако не ја попали секоја нормална женска тогаш не е до неа, до тебе е.
:)
 
Член од
10 април 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
Ако поставам прашање колку од вас девојкиве на форумов се летате по пари претпоставувам, море гарантирам дека 90% ќе кажете дека парите на дечкото не ви се битни, а едвај 10% дека ви се битни...
Е сега... реалноста го покажува спротивното. Во денешно време - сите сме сведоци дека 90% од девојките (ако не и повеќе) се летаат по пари, а многу мал процент не ...


E sega tuka ne si vo pravo, od ednostavna pricina sto ni maskite ne se imuni na ovaa karakteristika, pa neli ziveem vo matreijalsiticko opstetsvo, ili se lazam, ili sakas d ami kazes deka maskite ne gi interesira pari i samo ljubov taka li????:tapp: :tapp:

Inace ne deka ne e tocno, mislam deka poveketo zenski se palat na takvi fraeri, ama ne moze sit eda bidat ili da naucta da bidat takvi fraeri, mor anekoi predispozicii da ima.
Potoa vika Nikola deka kavntiteot e pobiten od kvalitetot, donekade, ama sto ako niedna ne mus e pogodi, ili toj ne e nesto mnogu nadaren, p ane go biva, uset poloso vednas tao se doznava, i losa reputacija ne mu bega!
Znaci siguren tip vo sebe, e onoj koj e navistina dobar ebac!
A ako samo poentata e da se legne bilo koja zenska, zgodna mislam so cicak dobra, pa ima kurvi, ili lesni devojki, za koi i ne terab ,mnogu da se trudite, bidejki, tie se po toj sport!
A drugite zenski, koi imaat dva grama mozok, nezvisno dali imaat decko ili ne 9 so odredni islkucoci), i da se zaintersirani za seks, i popaleni ta avecer , ne razmisluvaat samo za edna vecer...za ova sum sigurna.
e seg apak ke recam zasvii od kategorijata na zenskite,P ake kazam aok, ako e ve intersiar kategorijata, onda se znae ti kade da gi najdete:kesa: :kesa:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
A ako samo poentata e da se legne bilo koja zenska, zgodna mislam so cicak dobra, pa ima kurvi, ili lesni devojki, za koi i ne terab ,mnogu da se trudite, bidejki, tie se po toj sport!
A drugite zenski, koi imaat dva grama mozok, nezvisno dali imaat decko ili ne 9 so odredni islkucoci), i da se zaintersirani za seks, i popaleni ta avecer , ne razmisluvaat samo za edna vecer...za ova sum sigurna.
e seg apak ke recam zasvii od kategorijata na zenskite,P ake kazam aok, ako e ve intersiar kategorijata, onda se znae ti kade da gi najdete:kesa: :kesa:

Se izvinuvam vaka sto uletuvam , ama ova e veke predrasuda !

Ima i kurvi koi imaat mnogu poveke od 2 grama mozok ... zasto osuduvate taka ?

Pa i Madona bila kurva pa sea ja obozava pola svet , Sheron Stoun isto se zavisi koj kakov prioritet si ima vo zivotot !

PS jebiga morav da se ufrlam imam polnomosno za branenje na kurvite na forumot , nista licno profesionalen upad
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Се изморив од читање...Абе сакав да ве пофалам шо вака професионално си го сфаќате тоа, демек некоја наука:pos2: . Ама пазете, ние женските ви ги знаеме финтите...Треба и ние да си напраиме прирачник: Како да не дозволиш да подлегнеш на неговите финти, да не бидеш излажана? PS. Ме изнервира тоа што сакате ем да барате женски за секс, ем да имате женска, па тоа е варање бе еј...:back:
 
Член од
10 септември 2007
Мислења
184
Поени од реакции
1
Ова и јас го применував кај машките и што е најважно пали секогаш.
А ако им речеш: Ако мислиш дека ќе ме е*еш вечерва си се заебал.
После ова ти стануваат другарчиња.
ela probaj na mene takvo neso da mi napraes ti ili nekoja so vakvo razmisluvanje odma ja brisam od lista na poznanici !:) :nenene::nenene:
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Добро бе, девојки,...плачете дека ние ве злоупотребуваме демек со користење на некои вакви финти...а вие бе, коа ќе избаците тоа цицките надвор, коа ќе стегнете гзовите,
па малку ви е природната убавина што ја поседувате(некои повеќе некои помалку)...па се маскирате,користите шминка за да истакнете тоа што ви е поубаво и да ги скрите тоа недостатоците.Па вие сте тие што цело време се служат со финти за да ги заведете мажите.
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Леле Николааа... е стварно не знам шо да искоментирам на твојот пост...прв пат ми се случува да останам без зборови...значи стварно...неверојатно!!
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Леле Николааа... е стварно не знам шо да искоментирам на твојот пост...прв пат ми се случува да останам без зборови...значи стварно...неверојатно!!
Eve tochno napishal chovekot! Se faka...:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom