ЕМО стил!

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.610
Поени од реакции
33.966
Денес е празник за ЕМОвците. „ЕМО Охрид“ е цел под вода. Целиот погон е исклучен од струја а се очекува и поголеми штети. Масовно самоубиство ќе има од вработените ЕМОвци.

http://a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=120907

Не ме мразете, љубим црн хумор. :back:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Денес е празник за ЕМОвците. „ЕМО Охрид“ е цел под вода. Целиот погон е исклучен од струја а се очекува и поголеми штети. Масовно самоубиство ќе има од вработените ЕМОвци.

http://a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=120907

Не ме мразете, љубим црн хумор. :back:
Лицемер... сакаш да ставам слика тука да видат шо ЕМОвец си!
Најбољи у град !:back:
 
Член од
15 август 2009
Мислења
237
Поени од реакции
9
haha ova moraav da go kazam,ama emostilot e najgrdiot stil sto nekogas sum go videl:kesa:
dolga kosa (pokrieni oci) haha xD pirsing nasekade -.-' farbana kosaa (eden del crveno drugiot del od kosata zeleno ili plavo,obleceni vo crno( kako da se na pogreb):tapp:
 
Член од
22 март 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Жал ми е што морам да кажам.ама знаеме сите дека сите вие што тука се праите емо мразачи потајно се палите на емо цурки;):pipi:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Жал ми е што морам да кажам.ама знаеме сите дека сите вие што тука се праите емо мразачи потајно се палите на емо цурки;):pipi:
Абе толку сум запален што наместо да се јавам на госпоџата вртам на пожарна.
 
Член од
20 март 2010
Мислења
27
Поени од реакции
2
Глупости ова емо стилов. Неможат да се понашаат како и сите нормални луѓе?! Ќе ми се лигават тука?! :uvo: Ќе сечеле вени, незнам што, незнам како. Глупости во боја.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.610
Поени од реакции
33.966
Глупости ова емо стилов. Неможат да се понашаат како и сите нормални луѓе?! Ќе ми се лигават тука?! :uvo: Ќе сечеле вени, незнам што, незнам како. Глупости во боја.
Koга сме кај глупоста, не би те опишал глуп, али неписмен да.
Како прво темата е во мода и убавина, како второ се зборува за стилот, изгледот, не понашање, афинитети и цела нивна идеологија.

Peace out yo!
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
Жал ми е што морам да кажам.ама знаеме сите дека сите вие што тука се праите емо мразачи потајно се палите на емо цурки;):pipi:
Ја се палам, признавам.. Али мразам размазени џукели, крв, жилети, сечење вени и препони..
 
Член од
20 март 2010
Мислења
27
Поени од реакции
2
Koга сме кај глупоста, не би те опишал глуп, али неписмен да.
Како прво темата е во мода и убавина, како второ се зборува за стилот, изгледот, не понашање, афинитети и цела нивна идеологија.

Peace out yo!
Женско сум :smir:

Ни од аспект на модата не ми се допаѓа.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.610
Поени од реакции
33.966
Кога крушата ќе роди грозје :smir:
Извини, еве: :sarcasm: Појасно?

Сакав да ја потенцирам твојата конструктивност. Немој толку, еи. Ако не си забележала 54 страни е темава, а постови од типот "не ми се допаѓа" не се нешто посебно. Елаборирај, што како, зошто да, зошто не, а не кога те просветлив на прво место што е темата, изведуваше Парис Хилтон со надпросечна интелигенција.

Ајде бе, ќе џвакам орбит.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom