Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

KvAzI

Дипломиран Ѓубрар
Член од
3 септември 2007
Мислења
172
Поени од реакции
49
Идам 100 по сто :vozbud: Иако не сум активен на форумов (поради обврски).
Струмичани ајде да извршиме напад врз Скопје :smir:

кајганџики спремете се доага Брус Османи Анаконда Калашников - такозвани Аспарух :devil2:
 
R

reactive89

Гостин
Ма каков срам!!! Што зборите луѓе...!!!
И јас имав срам за на 8ми септ. али го надминав, мора да се надмине коа се работи за Кајгана, поготово сеа што е Кајгана Роденден... пффф... па тоа не смее ни да се мисли тука бре, мора да се иде....
така да срамеживковци ајде, кажете му мрш на срамот!!!
Мене овојпат втора ќе ми е :je:

п.с. иначе за она што викате незнам никој ваму таму... и ја незнаев на 8ми септ. па коа влегов во дајмонд одма тука acid пред мене :) па со acid следеа и многу други што до ден денес сум во контакт... и баш топ си пројдов :) така да... фурајте напред кајганџии... аш срам тука:)
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Па и ја знам 2-3 фаци лично само од форумов па што..
Идам да си поминам топ и да се запознаам и со други..
Нема срам.. Со срам нигде не тераме.. Сите ако се срамевме кај ќе ни беше крајот :smir:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Ќе се најде некој да ми прави мене друштво да идеме заедно???:pipi:
Добро разбрав дека нема срам,али нова сум и не познавам никој небива така сама да дојдам:)

А штипјани има што ке одат???
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Зашто не бива? Знаеш колку дудлачишта има што ќе ти ја запеат зашто цура седи сама:pos:
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
У случај да дојдам,сакам сепаре,влаша коњак,лед и 4 чаши. По можност првото сепаре од лева страна на Dj-от,за да го потсетувам Erick да не ги повтара траките и да не забегува многу многу. :) :) :)
А собиранкава до колку ќе трае уствари????
ехее толку желби за ‘во случај да дојдеш‘ ???

Идам и јас,ако видите девојка со румени обравчиња, IT'S ME :kesa:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
iизгледа доаѓам јас ама на 2 саати дека имаме веќе карти за во кастро
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
50
Поени од реакции
0
nemozam da dojdam no sepak neka i e sreken rodenden i da napraviu uste bezbroj takvi ubavi rodendeni...:vozbud:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Ќе се најде некој да ми прави мене друштво да идеме заедно???:pipi:
Добро разбрав дека нема срам,али нова сум и не познавам никој небива така сама да дојдам:)

А штипјани има што ке одат???
LadyD бараја ја таа беше заинтересирана бараше друштво.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
идам и јас, се надевам дека ке запознаам некој од форумот
 

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
Кај кого да се јавам за да резервирам едно ќоше за мене ?
Како што приметив, претежно сите се познавате и тоа ме радува, но знам дека шанкот не ми бега (не знам колку место има на него), ама сепак јас да си резервирам едно ќоше - додека се запознаеме. Верувам дека некој можеби и ќе ме препознае (по годините) и ќе ме собере за дружба. :cug: :pos2:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
i ja bi sakal da doagam ama nikoj ne poznavam, i ako so sum od skopje ama ne poznavam nikoj od tuka,i albanec sum i taka ne mozam da doagam zs na nekoj mu smeti ama vie vi posakuvam se najubavo da pominete cao cao na site,a bi sakal mn da dojdam i ja ama zdravje .... toa e to...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
dr mili :)

Edhe une jom shqipe :)
(ова само за да види дека на никој нема да му пречи)

Дојди бе друже и јас сум албо,и јас немаше да идам ама за некои ке идам,ке пиеме ке пееме,ке пукаме :)
Пиши ми пп.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
i ja bi sakal da doagam ama nikoj ne poznavam, i ako so sum od skopje ama ne poznavam nikoj od tuka,i albanec sum i taka ne mozam da doagam zs na nekoj mu smeti ama vie vi posakuvam se najubavo da pominete cao cao na site,a bi sakal mn da dojdam i ja ama zdravje .... toa e to...
Друже па и јас никого не познавам и не гледај национална база фала богу на форумот се поштуваат сите националности и вери.И јас сум босанец и што треба сега да не идам никаде.Глупости друже доаѓај тоа е и поентата на журката да се запознаеш со другите и да си поминеш убаво.Не ти држи оправдувањето :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom