Фан Клуб: Работнички

Fcu

Член од
10 август 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Titula nikogas da ne osvoite ,zasto mu pustivte na baskimi ne begajte od temava ako ima vlast vo fsm treba da ve isfrlat od liga , a ne titula da vi dadat.Ubavo ve tepaat vo tetovo, samo davajte bodovi dogodina ke ve tepaat na poveke mesta.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Titula nikogas da ne osvoite ,zasto mu pustivte na baskimi ne begajte od temava ako ima vlast vo fsm treba da ve isfrlat od liga , a ne titula da vi dadat.Ubavo ve tepaat vo tetovo, samo davajte bodovi dogodina ke ve tepaat na poveke mesta.
Прво ќе ти одговорам на она што викаш дека е местена.Епа играчите на Работнички ја пуштија на Башкими за да можат да ја прослават дома исто како што се случи и претходните две титули
А за она подвлеченото во црвено само ќе ти кажам дека има некој совесен на форумов што го чита ова и ќе свати дека ова за што зборуваш не е нормално и треба да си луд.
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
68
Поени од реакции
1
Kakva crna proslava

Koga se pederi tie od upravata namesto igracite niv neka gi tepaat invalidi da ostanat
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Ајде во сабота од 13часот да дојдеме помасовно на натпреварот
Работнички-Ренова и сите заедно да ја прославиме третата титула
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Ајде во сабота од 13часот да дојдеме помасовно на натпреварот
Работнички-Ренова и сите заедно да ја прославиме третата титула
Немојте пак да почнувате.Кој да дојде?
Уствари сигурно ќе дојдат повеќе, има и такви кои едвај чекаат гага лапачка и пијачка.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Предлагам сите да отворите еден ФАН КЛУБ:АНТИ РАБОТНИЧКИ и таму да ја изразите својата мрза кон нас.
Благодарам
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Предлагам сите да отворите еден ФАН КЛУБ:АНТИ РАБОТНИЧКИ и таму да ја изразите својата мрза кон нас.
Благодарам[/ Така уствари некој што мрази некој тим,тоа е затоа што тој тим е над нивниот и затоа љубоморат,како во случајов што е Работнички над нивниот тим
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Така уствари некој што мрази некој тим,тоа е затоа што тој тим е над нивниот и затоа љубоморат,како во случајов што е Работнички над нивниот тим

Сфати еднаш дека Вардар и во општинска лига да игра и никогаш повторно да не освои тиула , секогаш ќе биде над Работнички.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Сфати еднаш дека Вардар и во општинска лига да игра и никогаш повторно да не освои тиула , секогаш ќе биде над Работнички.
Сваќаме.Што на куров друго сакаш.Што мислиш ние сме глупи тука и ќе кажуваме дека Работнички има повеќе успеси кога знаеме дека не е така ама џабе е зошто љубомората е над се
И пак ќе кажам да отворите Фан Клуб АНти Работнички и таму изразувај ја омразата.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Браво за Пачовски.
Ќе остане рекордот на Вардар - титула освоена без пораз.
Не ми се верува, од Башкими:uvo:
Очигледо и по ова си само некој интернет манијак без познавање на надворешната средина.Се гледа колку го познаваш Вардар и што се случува со него зошто сега сигурно би знаел дека пред 3 кола Вардар изгуби 2-0 на гости.
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Очигледо и по ова си само некој интернет манијак без познавање на надворешната средина.Се гледа колку го познаваш Вардар и што се случува со него зошто сега сигурно би знаел дека пред 3 кола Вардар изгуби 2-0 на гости.
Не се пали толку, смири страстите.
Ниту еднаш не те навредив, ниту тебе, ниту тимот за кој навиваш.
Не се секирај за мене,знам и Вардар-Бекеншчаба колку заврши, кога вие игравте во втора лига. Моментално не е чудно Вардар да изгуби од Башкими, чудно беше што Работнички изгуби, ама ти мораше некако да ми вратиш па се фати баш за тој пост иако немаше ништо провокативно.
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Не се пали толку, смири страстите.
Ниту еднаш не те навредив, ниту тебе, ниту тимот за кој навиваш.
Не се секирај за мене,знам и Вардар-Бекеншчаба колку заврши, кога вие игравте во втора лига. Моментално не е чудно Вардар да изгуби од Башкими, чудно беше што Работнички изгуби, ама ти мораше некако да ми вратиш па се фати баш за тој пост иако немаше ништо провокативно.
Ти глеј си го Интер,зашто се кладам дека не идеш на стадион ни дури Вардар кога игра
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
219
Поени од реакции
2
Ајде во сабота од 13часот да дојдеме помасовно на натпреварот
Работнички-Ренова и сите заедно да ја прославиме третата титула
za kakva masovnost zboruvas pa vie nemate ni 0,0005% podrska vo skopje vie ste vestacki klub sega napraven za kurtasak na koki koj mu e dosadno doma da sedi zatoa ne povikuvaj bidejki nema koj da te cue
 

Kajgana Shop

На врв Bottom