Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
ako se izzemat toniter alak idr admini od kgn klanot iver, r3juice i garfild mi se poozbilni i stvarno se na visina na zadacata.Ovoj adware taka nesto bese naivno momce site gi slusa i ti pola mapa si pominal vrati se vo baza malku i ne daj boze da go kilnes odma slay i vika stekas:pos2:am ke se oprava momceto novickoneli e i perspektivno
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
ako se izzemat toniter alak idr admini od kgn klanot iver, r3juice i garfild mi se poozbilni i stvarno se na visina na zadacata.Ovoj adware taka nesto bese naivno momce site gi slusa i ti pola mapa si pominal vrati se vo baza malku i ne daj boze da go kilnes odma slay i vika stekas:pos2:am ke se oprava momceto novickoneli e i perspektivno
tuka malce vo pravo si ima admini so nonstop mu se igra CT i stalno ide rush so 100 bombi na A i ti ako stekas 10-15 secundi na baza i koa ke go tepas odma slay ili ke ti pisuva so belo NE STEKAJ :( mnogu mnogu takfi admini ima na kajgana. ja ne znam koa saka samo so rush da igra zs ne ide teror i teraj rush. ne znam so da kazam vej4e. ja kako so znam mozes da stekas 20-30 secondi. :toe: pozz
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
tuka malce vo pravo si ima admini so nonstop mu se igra CT i stalno ide rush so 100 bombi na A i ti ako stekas 10-15 secundi na baza i koa ke go tepas odma slay ili ke ti pisuva so belo NE STEKAJ :( mnogu mnogu takfi admini ima na kajgana. ja ne znam koa saka samo so rush da igra zs ne ide teror i teraj rush. ne znam so da kazam vej4e. ja kako so znam mozes da stekas 20-30 secondi. :toe: pozz
da de pa toa e ide rus na A kilni go ostaj slay tuku odma zakanii za BAN zatoa vnimatelno da sebirat adminite na kgn serverite ne igrat samo deca od 10 god i ne e loso da moze ako ta banira admin da se znae koj e toj bidejki na server nekogas igrat i po trojca admini i maniacki deluva ban a ne znaes koj i zosto i posle :nesum:to e to ajt poz i rispekt za tebe
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Okej де, сите сме биле почетници во нешто.
adware ке биде добар админ, веке почнува да донесува одлуки on his own.
Ke го биде, in fact најдобар ке стане.
:back:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
tuka malce vo pravo si ima admini so nonstop mu se igra CT i stalno ide rush so 100 bombi na A i ti ako stekas 10-15 secundi na baza i koa ke go tepas odma slay ili ke ti pisuva so belo NE STEKAJ :( mnogu mnogu takfi admini ima na kajgana. ja ne znam koa saka samo so rush da igra zs ne ide teror i teraj rush. ne znam so da kazam vej4e. ja kako so znam mozes da stekas 20-30 secondi. :toe: pozz
барем никој не е банирал за хш што му дале а и да нема смила да се расправаме :)
Но админ и критики ? хохо дедо мраз нема да ти донесе поклон:baeh:
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
барем никој не е банирал за хш што му дале а и да нема смила да се расправаме :)
Но админ и критики ? хохо дедо мраз нема да ти донесе поклон:baeh:
kinderce toa e samo dobronamerna mala kritika za toa e forumot da spodelime mislenja da davame idei na kraistata imame pravo mozebi ponekogas i vas adminite da ve kritikuvame za malku da ve oladime, a dedo mraz na KGB sigurno ke mu donese mnogu hs-vi na negovo saldo,a ti gledaj da imas sto poveke rispekt sprema tvoite kolegi od serverite koi vo posledno vreme dosta HS-vi ti davat:salut:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
kinderce toa e samo dobronamerna mala kritika za toa e forumot da spodelime mislenja da davame idei na kraistata imame pravo mozebi ponekogas i vas adminite da ve kritikuvame za malku da ve oladime, a dedo mraz na KGB sigurno ke mu donese mnogu hs-vi na negovo saldo,a ti gledaj da imas sto poveke rispekt sprema tvoite kolegi od serverite koi vo posledno vreme dosta HS-vi ti davat:salut:
примам критики бе.:)
Не ама мразам некои пример останал технолошки вишок и ајде ...
Го имам напишано тоа во претходните страници за критиките :)
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Omilen admin na kajgana e kagebe.Samo toj e covek so se razbira ovie drugive ne se razbiraat.Za zal zemen mu e accesot.Se nadevam deka ke mu bide vraten!:smir:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Кагебе има аксес 1 недела и повеќе.
Штом другите, читај јас, не се разбираме.. анбан тешко. xD



Kiddin'
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Доташи, да не сте го утнале подфорумот?


Мај апдејт: TonInter, iverson, KINDER, TheMan, SpyWar3
 

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Најдобар админ за мене се : TonInter , Iverson , adWare* и Sparky ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom