Каролина Гочева

Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
A каде е ова? :toe:


Еве уште една интересна информација за престојот на Каролина во Португалија
НА ЕВРОВИЗИСКА ЗАБАВА ВО ПОРТУГАЛИЈА
Каролина ја препознаа фанови од Аргентина
Каролина Гочерва се изненадила кога на евровизиска забава во Португалија, ја препознале фанови од Аргентина и сакале да се сликаат со неа.


Поп- ѕвездата завчера се врати од португалскиот град Сетубал, каде што беше специјална гостинка на Евровизиската забава што ја организираше клубот на евовизиските фанови "ОГАЕ Португал".
- Оваа забава се одржува традиционално, и е доста позната помеѓу евровизиските фанови, кои ги имаше од цела Европа. Но, интересно е тоа што имаше дури и фанови од Аргентина, кои ме изненадија кога ме застанаа и прашаа дали може да се сликаат со мене. Годинава се забавувавме заедно со претсавниците на Исланд, Швајцарија, Шпанија, Португалија и Романија", ни раскажа Каролина.
Таа беше македонска евровизиска преставничка два пати. За прв пат Каролина во Талин, Естонија во 2000 година ја испеја "Од нас зависи", а во 2007 година во Хелсинки, Финска настапи со "Мојот свет". Поп ѕвездата во моментов ги привршува подготовките за албумот кој треба да се промовира следниот месец. Го работеа познати ексјугословенски композитори.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Каролина заедно со дечко и Јован Пановски била гостинка на отварањето на новата продавница Стилисимо,
во сопственост на Цаци Паковска, стилистот на Каролина
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Каролина заедно со дечко и Јован Пановски била гостинка на отварањето на новата продавница Стилисимо,
во сопственост на Цаци Паковска, стилистот на Каролина
WOOOOOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!! Па и ја бев гостин и што -.-
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Каролина заедно со дечко и Јован Пановски била гостинка на отварањето на новата продавница Стилисимо,
во сопственост на Цаци Паковска, стилистот на Каролина
WOW човече, како ли само отиша до таму!!!! Леле па со дечко, па леле и дечко си фанала!!!! А што носела? А на мобилен зборувала ли? А денсала ли на некоја песна??
Леле, не ми се верува....Каролина била нечија гостинка!!!!!



Сериозно, дијаманте, дај не труј со глупости како порано. Арна си беше еден период кога објавуваше вистински настани. А кај била на гости, ич не е битно.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Македонската поп ѕвезда Каролина ќе се најде на насловната страна на октомврискиот број на Playboy,со тоа е првата македонка која се сликала за PLayboy.Инаку фотографиите се екстра,Каролина никогаш подобро не изгледала.
Наскоро нејзиот нов сингл,а воедно и новиот долгоочекуван албум,се бројат деновите.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Македонската поп ѕвезда Каролина ќе се најде на насловната страна на октомврискиот број на Playboy,со тоа е првата македонка која се сликала за PLayboy.Инаку фотографиите се екстра,Каролина никогаш подобро не изгледала.
Наскоро нејзиот нов сингл,а воедно и новиот долгоочекуван албум,се бројат деновите.

Браво Каролина, најдобра македонска пејачка
Сите го чекаме новиот албум, го најавија за октомври
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Добро е Каролинчето не го чепкајте...Една од најдобрите пеачки у Македонија..Иначе честито за Плеј бој..
 

jasisamojas

Не ми треба титула
Член од
26 ноември 2008
Мислења
762
Поени од реакции
423
Каролина на насловната страница на првото македонското издание на Плејбој




 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
Како што и очекував.

Скриена е :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom