Каролина Гочева

jasisamojas

Не ми треба титула
Член од
26 ноември 2008
Мислења
762
Поени од реакции
423
Оваа сабота 20. февруари на финалето на изборот за песна за Евровизија, Скопје Фест, во ревијалниот дел Каролина ќе оддржи мини концерт.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Оваа сабота 20. февруари на финалето на изборот за песна за Евровизија, Скопје Фест, во ревијалниот дел Каролина ќе оддржи мини концерт.

Супер информација :smir:
А вечерва, Каролина во СВЕ ЗА ЉУБАВ на А1
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.735
Поени од реакции
12.166
Вечерва во 21.30 Каролина ќе биде специјална гостинка во СЕ ЗА ЉУБАВ, емисијата на А1 каде ќе ја промовира најновата балада на српскиот пазар.
Јеп, може да ја слушате, во моментов настапува. Не се разбирам од високи и ниски ама убав глас има
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
Пееше во живо, фантастично
A ne, ne peese vo zivo ,nikoj vo taa emisija ne pee vo zivo:toe: ,cekajki ja Karolina da se pojavi vo emisijava,gi izgledav prethodnite dve emisii ,vklucuvajki ja i onaa koga bese Karleusa ,taa nema sansi da pee vo zivo ,a i ubavo se vide deka pee na plejbek, taa nemase ni mikrofon koga peese(za Karleusa zboruvam)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
КАРОЛИНА
Главна ѕвезда на домашниот Евросонг


Во ревијалниот дел на домашниот Евросонг, Каролина Гочева, "Некст тајм", "Синтезис", и учесниците од Детскиот Евросонг, ќе имаат свои шоу програми.
Националниот избор за песна на Евровизија кој ќе се одржува од 18-20 февруари во Универзалната сала. Каролина, која е двојна евровизиска претставничка, ќе има мини концерт на финалната вечер на 20-ти и најголема ѕвезда со сите учесници, и во натпреварувачкиот и во ревијалниот дел. Гости ќе бидат и претставникот на Босна и Херцеговина, Вукашин Браиќ и на Албанија - Јулиана Паша.

 
Член од
29 октомври 2008
Мислења
596
Поени од реакции
13
порано подобро изледаше сега некако многу вештачки изгледа и физички и харизмата ја нема како порано.у лицето е сменета нема живот у неа ко да не е заентересирана......незнам али чудна е у последно време:toe:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Се е убаво , убаво пее перфектно изгледа но нема шарм! треба да имаш ѕвезда за на сцена!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Јас не знам како издржала на сцена 19 години, ако немала шарм како што викате:toe:
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
ima sarm ubava e devojkata samo pesnite i se dosadni drn drn istite zborcinja samo gi miksat i kao nova pesna
 
Член од
6 декември 2009
Мислења
235
Поени од реакции
18
Јас не знам како издржала на сцена 19 години, ако немала шарм како што викате:toe:
Глеам колку издржува, ја нема ја нема, па ќе се појави на кратко со некоја бедна песна и после максимум еден месец, никој не знае ни како се викала песната... Али се труди сепак, што ќе праиш...:tapp:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
порано подобро изледаше сега некако многу вештачки изгледа и физички и харизмата ја нема како порано.у лицето е сменета нема живот у неа ко да не е заентересирана......незнам али чудна е у последно време:toe:
premnogu e slaba, i izoblicena e vo liceto, duri koga se smee brcki mislam deka ima od sto i se sobira kozata od sto e slaba, porano mn po ok mi bese, sega nekako ne
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
441
Поени од реакции
111
Глеам колку издржува, ја нема ја нема, па ќе се појави на кратко со некоја бедна песна и после максимум еден месец, никој не знае ни како се викала песната... Али се труди сепак, што ќе праиш...:tapp:
a ti sto sakas, da dreme po mediumite, si ima ona zivot ,sto bez potreba bi se pojavuvala na televiziite,Kraj e uste hit, taka da ne znam sto ti slusas od makedonska muzika, ako nejzinite pesni ti se bedni:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom