Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Z

ziko bt

Гостин
аууу финансиски пепел се напраја последнио со кофинансирање 91бод:uvo: накрај најлесно за државна испадна е бизнис ее кој знаел можи таму требаше да се предат документите
 
Член од
18 јуни 2010
Мислења
11
Поени од реакции
1
Примена сум, државна квота :je: Проверете си дечки на интернет ги има комплетните резултати :icon_bigg
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Честитки за сите што се примени на факултет... со лесно нека ви е бруцоши :)
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
некако на е-бизнис нема многу јаки како другите години дека е проширена квотата и има и јаки али и испод 89 како што сум јас..Како и да е на среќа со сите xD
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.375
Поени од реакции
25.140
Да конкурирав и на финансиски ќе влезев ко шо ги гледам перцентиливе.
На е-бизнис сум 26ти во државна квота.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Државна квота-финансиски менаџмент
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
ова се прелиминарни резултати денеска али на 26 конечни ...Иначе на 31 и 30 мислам уписите ....во конкурсот пишуваше мислам
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
ова се прелиминарни резултати денеска али на 26 конечни ...Иначе на 31 и 30 мислам уписите ....во конкурсот пишуваше мислам
Пишува и на сајтот на економски факултет , точно е дека на 30 и 31 се уписите . Дополнително имате инфо за што треба да поднесете и уплатите има тука
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ја на економија со кофинансирање. :)
 
Член од
13 април 2010
Мислења
368
Поени од реакции
219
се јавив во студентски сеа... и бев запрепастен од одговорот.... предметите што сте ги слушале од зимскиот семестар ова ви е последна шанса пред да ги презапишето... тоес ако сеа го паднеш го презапишуваш... а тие што си ги слушал во летен семестар, не се знае дали ако паднеш сеа ке ги презапишеш или во февруари имаш уште една шанса.... значи ни они незнаат уште како што ке биде.... ова се информации од студентски од теткицата од 4та година
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom