Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
читајќи ве сега ми текна прашање што ја го имав: универзализмот на Кант со што е поврзан? не се сеќавам на одговорот :/ ако ми текне некое прашање ќе го пишам тука :smir:
ЧИТАЈТЕ !!!! ВАКВА ПОМОШ НЕМА ДА НАЈДЕТЕ НИГДЕ !!!!

вампгирл не им помогај до толку :tv:

Дали некој од тука полага математика сега на 25ти мај?? Ако има такви дали знае некој што одприлика ќе се падне т.е. на што највеќе треба да се обрне внимание? Во страните поназад имаше напишано од јануарска сесија што се падна но дали некој знае како е во мајско-јунска??? :icon_conf
Убаво кажа Наум....
Еве од мене нешто, тоа што се падна во јануари сега сигурно нема да се падне, т.е. во јануари беше многу лесно(иако јас неам поим математика,барем така мислам), сега ќе биде уште потешко.... Очекувајте веројатност, аритметичка-геометриска(оние тешките задачи), матрици и интегрели(или изводи), и 2 задачи од 3та тема(кредити и рента)....

--- надополнето ---

@VeryNiceGirl (ја нејќев да ти забележам, али оваа вамп.г. мораше да ти искоментира бе:nesum:)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
e-biznis mora da se ima vkupno od 3te kolokviumi 30 boda za da se polozi ili igaat uloga i vezbite .. ?
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
e-biznis mora da se ima vkupno od 3te kolokviumi 30 boda za da se polozi ili igaat uloga i vezbite .. ?
мораш да имаш положено колоквиуми/испит па после дополнително ти се додаваат поените од вежби.

без минимум поени од колоквиуми идеш на испит.

--- надополнето ---

па ај се гледаме луге за едно 3 саати на испит етика :D
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
a kolku treba minimum poeni od site da imame za da se polozi?
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Decki aj da ve zamolam nesto :) ako ide nekoj na fax da vidi dali ima rezultati EKONOMIJA da vidi koga ke ima uvid na testot :smir:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
ЧИТАЈТЕ !!!! ВАКВА ПОМОШ НЕМА ДА НАЈДЕТЕ НИГДЕ !!!!

вампгирл не им помогај до толку :tv:

[/COLOR]@VeryNiceGirl (ја нејќев да ти забележам, али оваа вамп.г. мораше да ти искоментира бе:nesum:)
бенеамата ај иди гледај си некоја серија таму.....за verynicegirl искоментирав затоа што мислев дека ја не сум го прочитала тоа, а не дека она згрешила...еве извини ВериНајсГрл:smir:
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
27
Поени од реакции
0
Na net nema a za na faks izgleda nikoj ne znae stom ne pisuva...
Ako znae nekoj neka pise:smir:
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.154
Поени од реакции
2.755
Дај бе кој ви е тој Пајо,Шиљо,Мурџо итн со скриптите... Дај те ми материјал скрипти за испит економика.Првата скрипта ја имам ми фалат уште 2,3.Дајте нешто ако имате не се заебавајте ајде фрлајте наваму :salut:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Дај бе кој ви е тој Пајо,Шиљо,Мурџо итн со скриптите... Дај те ми материјал скрипти за испит економика.Првата скрипта ја имам ми фалат уште 2,3.Дајте нешто ако имате не се заебавајте ајде фрлајте наваму :salut:

Мики Маус сепак вика да вртиш наназад по страните, можеби ќе се усреќиш :)
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.154
Поени од реакции
2.755
Абе врти врти прстот ме здоболе.Многу постови се насобрале одамна не сум бил на форумов.Го најдов материјалот фала многу колега/колешке :smir: Ако има уште некое материјалче ве замолувам да ме известите :tv:
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
На 25 вторникот не на 26. Еве известување од асистентката:

"6. Впишувањето на оцените во индекс за студентите кои сакаат да земат оценка по основ на резултатите освоени и објавени по трите успешно положени колоквиуми, ќе се одржи на ден 25 мај 2010 (вторник) во 9.00 амф.2 . Студентите кои ќе земаат оценки ќе бидат читани од страна на професорот по азбучен ред на нивните презимиња."
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
На 25 вторникот не на 26. Еве известување од асистентката:

"6. Впишувањето на оцените во индекс за студентите кои сакаат да земат оценка по основ на резултатите освоени и објавени по трите успешно положени колоквиуми, ќе се одржи на ден 25 мај 2010 (вторник) во 9.00 амф.2 . Студентите кои ќе земаат оценки ќе бидат читани од страна на професорот по азбучен ред на нивните презимиња."
Epa pogresno sum razbrala:) fala za info :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom