Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 февруари 2010
Мислења
598
Поени од реакции
406
Дали знае некој за кога го има Таки Фити закажано колоквиумот по Претприемништво?
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Imam 15 poeni trgovsko, treba da odam kaj profesorot da me pusti na vtor ili sekako ke me pusti?
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Imam 15 poeni trgovsko, treba da odam kaj profesorot da me pusti na vtor ili sekako ke me pusti?
не може и кај мене хехе , шала настрана си полагаш ти втор ,трет па се враќаш на прв така беше во наше време :)
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Imam 15 poeni trgovsko, treba da odam kaj profesorot da me pusti na vtor ili sekako ke me pusti?
Одиш на втор и гледаш да не паднеш на втор.
После тоа во јуни го полагаш само прв(ако ги положиш втор и трет).:smir:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Одиш на втор и гледаш да не паднеш на втор.
После тоа во јуни го полагаш само прв(ако ги положиш втор и трет).:smir:
не може да паднеш и втор па трет да положиш па после да се вратиш на овие условот еден да имаш положено :)
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
не може да паднеш и втор па трет да положиш па после да се вратиш на овие условот еден да имаш положено :)
Па тоа и јас го реков де...може да иде на втор после само прв го полага:smir:
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Аман е-бизнис резултатите...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Imam 15 poeni trgovsko, treba da odam kaj profesorot da me pusti na vtor ili sekako ke me pusti?
Ти одговорија или да ти кажам јас? :pos2::pos2::pos2:

Едит: Ќе ги ставаат презентациите Трговско П. или јок?
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
lugje kaj mozham da ja najdam zorica po smetkovodstvo i dali mozhe da mi pravi problemi za ocenkata koja ja nemam zemeno od prv semestar?
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
lugje kaj mozham da ja najdam zorica po smetkovodstvo i dali mozhe da mi pravi problemi za ocenkata koja ja nemam zemeno od prv semestar?
Ко што ми имаат кажано, оценката можеш да си ја земеш во рок од 6 месеци. Е сега, Зорица е вонреден професор, така да најубаво ти е на Студентски прашања да дознаеш кога има предавања и да ја почекаш пред или после предавање за да земеш оценка затоа што на врата не и пишува приемно време.
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
Ко што ми имаат кажано, оценката можеш да си ја земеш во рок од 6 месеци. Е сега, Зорица е вонреден професор, така да најубаво ти е на Студентски прашања да дознаеш кога има предавања и да ја почекаш пред или после предавање за да земеш оценка затоа што на врата не и пишува приемно време.
fala mnogu koleshke!
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Jas nemam zemeno ocenki ni po ekonomija od taki ni smetkovodstvo od zorica. Planirav da gi zemam na narednata ispitna sesija koga ke davat ocenki za tie sto bile na ispit vo maj juni

Sto mislite podobro e sea da odam da zemam ili vo juni ?
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Jas nemam zemeno ocenki ni po ekonomija od taki ni smetkovodstvo od zorica. Planirav da gi zemam na narednata ispitna sesija koga ke davat ocenki za tie sto bile na ispit vo maj juni

Sto mislite podobro e sea da odam da zemam ili vo juni ?
Оди сега, зошто би чекала до тогаш?:nesum:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom