Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Знае некој колку е границата управувачко сметководство 2?:smir:
60. Денес ја кажа Марина на часот. Со 50 се пуштени условни ке треба да се надокнадат на втор.
А сите што имаат над 50 се пуштени условно,да не треба да се иде да се прашува да се моли да се кука:vozbud:
Мислам дека лани со вкупно 80 поени од двата колоквиуми ги пуштаа на усниот дел, или трет колоквиум...
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
imase deneska parno? nekoj rece deka nemalo...da znam utre dali da idam:smir:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
28
Поени од реакции
2
Економика кажаа,
Статистика почнавме 6та тема,до 230.
Трговско не бев,не е ни битно до кај сме само ако знае некој дали кажал вчера до каде ќе ни биде вториот колоквиум?
Fala kolega :wink: Pozz :helou:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
28
Поени од реакции
2
А денес знае некој/а од колегите/шките до каде предаде економика ? :smir:
 
G

grande-juve

Гостин
Знае ли некој дали и за кога е закажан колоквиумот за монетарна економија? Фала.
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
znae nekoj do kade ke bide vtoriot kolokvium po ekonomika ???
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
dali nekoj mozebi znae trgovsko pravo kolokviumot od ucebnik od koja do koja strana ke ni bide i koj utre ke drzi vezbi statistika i kade??:pipi:
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
Гледам ти одговориле колегите.... хахаха...
Нема такво нешто како приемен, тоа е исфрлено од кога се воведе матурата, незнам од кај си ја ископала таа информација, освој си 91-92 бода и влегуваш на секој смер во државна квота:smir:
Иначе 2 групи( во едната 3 департмани, во другата 4)
pa pred nekoj den cepkav po stranata na ekonomski i vidov priemen, i mi padna cudno 3 pati procitav, i zatoa.....u sekoj slucaj fala na odgovor.....ima nekoj na smedkovodstvo i revizija da mi kaze kako e? dali e tesko ???....na toj smer sakam da se zapisuvam iako drugarka mi ke se zapisuva na finansiski menadzment.....pa nekako me zamisli megu tie 2....koe podobro???..uste se mislam u sekoj slucaj:nesvest:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
pa pred nekoj den cepkav po stranata na ekonomski i vidov priemen, i mi padna cudno 3 pati procitav, i zatoa.....u sekoj slucaj fala na odgovor.....ima nekoj na smedkovodstvo i revizija da mi kaze kako e? dali e tesko ???....na toj smer sakam da se zapisuvam iako drugarka mi ke se zapisuva na finansiski menadzment.....pa nekako me zamisli megu tie 2....koe podobro???..uste se mislam u sekoj slucaj:nesvest:
Ти пишав на профил:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom