Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
a kolegi moze li da nosime recnik u sabota na e-biznis? :pos2: mislam u slucaj da ne ni teknuva nekoj zbor ????:wink:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Лани барем не даваа, ако направиле сега промена што не верувам.

Ќе си користите џокер повикај пријател:)
 

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
Лани барем не даваа, ако направиле сега промена што не верувам.

Ќе си користите џокер повикај пријател:)
Hahahhahahaha i samo ke mi kaze ve molam koleske predate go testot i napustete ja prostorijava bas ke bide jako? nego da mu pisam na mail jas na Mijal4e najubavo.
Sepak blagodaram........ kolega?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
a moze jas da prasam kolku vkupno vaka ucenici vo grupa ste i kolku grupi postojat????........posto procitav na stranata na ekonomski deka ovaa godina za upisi na prva godina ke se polagalo priemen ispit....i mi padna cudno....prativ mail za da vidam dali stvarno, ali ne dobiv uste odgovor...znae nekoj nesto????
Гледам ти одговориле колегите.... хахаха...
Нема такво нешто како приемен, тоа е исфрлено од кога се воведе матурата, незнам од кај си ја ископала таа информација, освој си 91-92 бода и влегуваш на секој смер во државна квота:smir:
Иначе 2 групи( во едната 3 департмани, во другата 4)
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
a kolegi moze li da nosime recnik u sabota na e-biznis? :pos2: mislam u slucaj da ne ni teknuva nekoj zbor ????:wink:
речник не ти треба. ако не ти текнува некој збор можеш да го прашаш "чуварот" или па можеш да го пишеш на македонски само тој збор ако сакаш .... така бар професорот кажа.

Hahahhahahaha i samo ke mi kaze ve molam koleske predate go testot i napustete ja prostorijava bas ke bide jako? nego da mu pisam na mail jas na Mijal Ч e najubavo.
Sepak blagodaram........ kolega?
мој совет ти е мијалче да не го замараш со такви безвезе питања зашо у петокот ни се фалеше колку се радувал на такви прашања а воедно и колку слободно време имал.

да не знае некој на која веб страна се вежбите од учебникот Е - Бизнис ???????????
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Со одлука на Наставно-научниот совет, на студентите кои условно ја запишале учебната година, но заостанатите испити не ги положиле во јануари, одобрена им е дополнителна АПРИЛСКА сесија.
Испитната сесија трае од 27.3 до 13.4 2010. Пријавувањето на испитите трае од 15 до 20.3. 2010.
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
61
Поени од реакции
1
Со одлука на Наставно-научниот совет, на студентите кои условно ја запишале учебната година, но заостанатите испити не ги положиле во јануари, одобрена им е дополнителна АПРИЛСКА сесија.
Испитната сесија трае од 27.3 до 13.4 2010. Пријавувањето на испитите трае од 15 до 20.3. 2010.
A tie sto se kvadrat imaat pravo da polagaat vo aprilska sesija?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
eli=];3367240 напиша:
A tie sto se kvadrat imaat pravo da polagaat vo aprilska sesija?
Особено они треба да полагаат, зашто мислам дека и они ја покренаа иницијативата:smir:

Трговско кога резултати?
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Особено они треба да полагаат, зашто мислам дека и они ја покренаа иницијативата:smir:

Трговско кога резултати?
Економика и статистика одма стигнаа, белки брзо ќе биде?

Туку, никој не сподели искуство? Како поминавте? Ја имав прашања прв пат шо ги глеав, ама за помин ќе има... :) Со оглед на тоа колку учев, добро е.

p.s.
На тие што им почна викендот најубаво да си помините:smir:, а тие што имаат е-бизнис... ајде да мавниме уште една тура :toe::vozbud:
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Економика и статистика одма стигнаа, белки брзо ќе биде?

Туку, никој не сподели искуство? Како поминавте? Ја имав прашања прв пат шо ги глеав, ама за помин ќе има... :) Со оглед на тоа колку учев, добро е.

p.s.
На тие што им почна викендот најубаво да си помините:smir:, а тие што имаат е-бизнис... ајде да мавниме уште една тура :toe::vozbud:
Ајде ајде уште е бизнис и да се релаксираме малку!
Study hard, party harder:baeh:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
deneska mu pisav na asistentot po ekonomika deka imam 48 boda i mi vrati deka ne mozel nisto da napravi,deka nemal do sega toj pusteno taka so 48 i deka nemal takvo pravo.zosto nekoj od postarite kolegi mi predlozi kaj asistentot da odam na uvid.neli e podobro kaj bojadzioski???ve molam za sovet
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom