Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
A seminarskata po ekonomika ke bide za edna ocenka plus ili kako?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
558
Поени од реакции
180
отварам сега сајтот на економски да видам кога ке биде пријавувањето на испити за јунска сесија и гледам мартовска, априлска... дури и мајска... ке сака некој да ми објасни што е финтава со ова и како тоа се пријавува од 1-5 мај кога први е неработен а потоа е викенд:nesum: и да... кога ке се пријавува јунска сесија?:smir:
Мислам дека мајска сесија е само за апсолвентите. Барем така пишува на огласна табла. А испити во јунска сесија се пријавуваат негде пред колоквиумска недела т.е. Поздрав.:smir:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
отварам сега сајтот на економски да видам кога ке биде пријавувањето на испити за јунска сесија и гледам мартовска, априлска... дури и мајска... ке сака некој да ми објасни што е финтава со ова и како тоа се пријавува од 1-5 мај кога први е неработен а потоа е викенд:nesum: и да... кога ке се пријавува јунска сесија?:smir:
Majska e za apsloventi nemozes da se prijavis za ova sesija (ili probaj so molba) Junska prijavuvanjeata se od 20-25/05/2009 taka mislam
pozdrav
 
Член од
5 мај 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Може да ми каже некој како се движат цените по математика за јунската сесија и каков е испитот по статистика во јуни и на што треба да обратам повеќе внимание. Поздрав
 
Член од
6 март 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
za u majska sesija,ne gi odobruvaat molbite,mene ne mi ja odobrija,zasto sum nemal pravo da polagam vo maj :toe:
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Moze li nekoj ekoloski da mi kaze od koi knigi i koi strani treba da se ucat?
 

maruska

marka
Член од
5 мај 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
труди се да го завршиш факултетот зашто секогаш повеќе ќе вредиш и повеќе ќе те ценат.Можеби сега ти звучи глупо но верувај ќе се најдеш во многу ситуации кога ќе бидеш горда што си завршила факултет. ,А ПОСЕБНО ЕКОНОМСКИ .Д .П:helou:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
труди се да го завршиш факултетот зашто секогаш повеќе ќе вредиш и повеќе ќе те ценат.Можеби сега ти звучи глупо но верувај ќе се најдеш во многу ситуации кога ќе бидеш горда што си завршила факултет. ,А ПОСЕБНО ЕКОНОМСКИ .Д .П:helou:
Ova bese nameneto nekomu, ili ko sovet samo? :)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
труди се да го завршиш факултетот зашто секогаш повеќе ќе вредиш и повеќе ќе те ценат.Можеби сега ти звучи глупо но верувај ќе се најдеш во многу ситуации кога ќе бидеш горда што си завршила факултет. ,А ПОСЕБНО ЕКОНОМСКИ .Д .П:helou:

Pa normalno, koj nema takvo mislenje treba da se zaprasa zosto voopsto se zapisal na fakultet. Iako na nasiov malce e potesko ali ako se saka se se moze!!!
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
Dava trgovsko da se izraboti strucen trud profesorot?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom