Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 март 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
ke ima li dopolnitelni casovi vezbi po statistika ovaa nedela so se propustija i koga ke se? fala :smir:
 

butterfly8

peperutce
Член од
17 март 2009
Мислења
96
Поени од реакции
5
Има ли економика кажано што треба да се учи за трет колоквиум?
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.686
Поени од реакции
3.644
Има ли економика кажано што треба да се учи за трет колоквиум?
Економика за трет колоквиум строго од книга. . . барем така ми кажаа.
Иначе треба да се учи од таму кај што застанавме 314 до крај со тоа што 7 и 11 глава не требаат. Во превод 116 страни за трет:)
 
Член од
30 април 2009
Мислења
43
Поени од реакции
2
Diplomirav na Ekonomski i sto deka, da ne se vrabotiv slucajno. Samo zivci si izgubiv od iskompleksirani profesori.Kaj nas se ti e muda od labuda.
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Leleee BRAVO za komentarov! Alal da ti e! Pa aj togas da ne ucime fakultet spored tebe!!!
Btw ako ti ne si nasol rabota, ne znaci deka site sto zavrsile se kako tebe ili site sto ke zavrsat ke bidat so racete vo dzeb. Sekoj so svojata sreka si e, no kolku sreka i da imas treba i da vlozis malce trud!

Економика за трет колоквиум строго од книга. . . барем така ми кажаа.
Иначе треба да се учи од таму кај што застанавме 314 до крај со тоа што 7 и 11 глава не требаат. Во превод 116 страни за трет:)
sigurno li e ova za 7 i 11 deka ne treba?
Inace jas ne sum se pojavila voopsto i da prasam dali ke ima nekoe vlijanie na ocena toa sto me nema na nieden spisok???
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Kolegi ima nekoj seminarska Upravuvacko smetkovodstvo I ? :helou:
 

butterfly8

peperutce
Член од
17 март 2009
Мислења
96
Поени од реакции
5
sigurno li e ova za 7 i 11 deka ne treba?
Inace jas ne sum se pojavila voopsto i da prasam dali ke ima nekoe vlijanie na ocena toa sto me nema na nieden spisok???[/quote]


ИМА СПИСОЦИ?:vozbud:
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
не сум се поајавил ни ја, ама денес случајно дознав дека може да се прават семинарски. му пратив мејл на асистентот и ми врати мејл со темата на која треба да правам семинарска како и упатства како треба да изгледа и кои книги да ги користам.
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
не сум се поајавил ни ја, ама денес случајно дознав дека може да се прават семинарски. му пратив мејл на асистентот и ми врати мејл со темата на која треба да правам семинарска како и упатства како треба да изгледа и кои книги да ги користам.
Aj molimte kazi mi go mailot i se ostanato sto treba da mu napisam zoso ja slucajno od kajgana doznav!!!
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Економисти одморете малку веќе е 1 Мај :).
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
отварам сега сајтот на економски да видам кога ке биде пријавувањето на испити за јунска сесија и гледам мартовска, априлска... дури и мајска... ке сака некој да ми објасни што е финтава со ова и како тоа се пријавува од 1-5 мај кога први е неработен а потоа е викенд:nesum: и да... кога ке се пријавува јунска сесија?:smir:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Leleee BRAVO za komentarov! Alal da ti e! Pa aj togas da ne ucime fakultet spored tebe!!!
Btw ako ti ne si nasol rabota, ne znaci deka site sto zavrsile se kako tebe ili site sto ke zavrsat ke bidat so racete vo dzeb. Sekoj so svojata sreka si e, no kolku sreka i da imas treba i da vlozis malce trud!



sigurno li e ova za 7 i 11 deka ne treba?
Inace jas ne sum se pojavila voopsto i da prasam dali ke ima nekoe vlijanie na ocena toa sto me nema na nieden spisok???
sigurno li e ova za 7 i 11 deka ne treba?
Inace jas ne sum se pojavila voopsto i da prasam dali ke ima nekoe vlijanie na ocena toa sto me nema na nieden spisok???

ИМА СПИСОЦИ?:vozbud:[/QUOTE]


Само ако сте меѓу оценка има влијание, така да глејте да не бидете :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom