Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Abe skriptata ja uste odamna ja imam,ali fintata e sto lugevo zborat za vtor kolokvium da ucime od kniga pa neznam sea!?
Неможе ништо друго да даде освен поделби економика, така да скриптата ке заврши работа според мене.

трговско закажа термин за полагање ? :helou:
21 рече ассистентката. Нешо викавме покасно да биде, али тешко тоа.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.686
Поени од реакции
3.644
Abe skriptata ja uste odamna ja imam,ali fintata e sto lugevo zborat za vtor kolokvium da ucime od kniga pa neznam sea!?
Се што сум прашал рајава околу мене, се тоа учи од скрипта. И постариве ми викаат да учам од скрипта за втор колоквиум:toe:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Неможе ништо друго да даде освен поделби економика, така да скриптата ке заврши работа според мене.



21 рече ассистентката. Нешо викавме покасно да биде, али тешко тоа.

f*ck!

иначе за економика ... златна скрипта :helou:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Треба да полагам Управувачко сметководство 1 во априлска сесија, ама дека сум 2 година немам право да го пријавам испитот. Би ве замолил ако може некој што полагал во Априлска, Октомвриска или било која сесија што не важи за нас, што важи само за студентите запишани во 2001/2002 година да ми одговори на следниве прашања:

1. Дали треба да поднесам молба до деканатот и покрај тоа што професорот ме пушти да полагам (или штом ме пуштил професорот да полагам не треба да се поднесува молба)

2. Дали кога ќе го полагам испитот треба да носам пријава?
Или ако го положам испитот професорот ке ми пише оценка на последната страна на индексот, а пријава ќе треба да однесам во јуни кога ќе имам право да го пријавам испитот и тогаш да ми ја напише оценката каде што треба.

Се надевам дека ме разбравте :)
Колега не треба да пријавуваш испит не ти требааат молби ниту приајви, ако ти дозволи професорот ке полагаш, а ке пријавиш во сесија во која ке имаш право да пријавиш. Материјалот е тој со гидини ништо не е сменето така да седни учи, на 16,04 е испитот:helou:
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Колега не треба да пријавуваш испит не ти требааат молби ниту приајви, ако ти дозволи професорот ке полагаш, а ке пријавиш во сесија во која ке имаш право да пријавиш. Материјалот е тој со гидини ништо не е сменето така да седни учи, на 16,04 е испитот:helou:
kapitalista фала за информациите
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
Дали некој знае дали англиски објавила списоци за полагање, за утре? Вчера немаше. И дали го знае точниот термин, дали е 15:00 или 16:00?
 

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
Дали некој знае дали англиски објавила списоци за полагање, за утре? Вчера немаше. И дали го знае точниот термин, дали е 15:00 или 16:00?
Ах јас ако не сум, што би правел :pos::pos: Има списоци, многууу и помешани се, ниту по индекс, ниту по азбучен се, па со среќа со барањето :icon_lol: а точен термин е во 16:00:helou:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Kolku ispiti mozat da se prijavat vo edna sesija,dali e ogranicen brojot ili mozam da prijavam kolku sakam?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom