Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Ekonomika nemase ni edno so 4 tocni barem vo 2 grupa!

Kakov e kolokviumot statistika kaj prof.Kalina, so dava od teorija sto od zadaci???
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Многу педерски беа прашањата по Економика:drk:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Фала колешки :smir::smir:
Него шо праиме со Трговско? Како иде, научивте? :) Има шанси да има 1 точен одговор. Ако е така топ ке биде.

слушнав дека прашањата трговско демек асистентката ги праела (Ангела) и би требало да бидат полесни.
инаку трговско само еднаш го иам поминато материјалот (алооо шо ми е?!) ,а до крај на вечерва се надевам уште еднаш , и утре уште еднаш и идам таму растурам брат, незнаеш! :pos: . ти колега до кај си, иде?
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Многу педерски беа прашањата по Економика:drk:
Dada, tinja bea. Molam gospod granica da fatam:nesum:
Vo mojata grupa imalo 2 so 4 tocni.

слушнав дека прашањата трговско демек асистентката ги праела (Ангела) и би требало да бидат полесни.
инаку трговско само еднаш го иам поминато материјалот (алооо шо ми е?!) ,а до крај на вечерва се надевам уште еднаш , и утре уште еднаш и идам таму растурам брат, незнаеш! :pos: . ти колега до кај си, иде?
Od kniga go minuvas materijalot?? :)
Ide, ide ko voda ugore:pos2:

Ako bidat so 1 mozen odgovor i ja ke gi rasturam:D ama AKO bidat:D Iam citano ja od kniga ednas, prezentacii iam bajagi gleano i skripta iam 1 minato i vecer use 2-3 pati ke ja minam valja ako ne se uspijam
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Dada, tinja bea. Molam gospod granica da fatam:nesum:
Vo mojata grupa imalo 2 so 4 tocni.



Od kniga go minuvas materijalot?? :)
Ide, ide ko voda ugore:pos2:

Ako bidat so 1 mozen odgovor i ja ke gi rasturam:D ama AKO bidat:D Iam citano ja od kniga ednas, prezentacii iam bajagi gleano i skripta iam 1 minato i vecer use 2-3 pati ke ja minam valja ako ne se uspijam

хаха да да од книга , јас сум хард кор не се бафтам со скриптички некои :pos2: (лажам). иначе дај боже да е со еден точен , дај боже да е со еден точен , дај боже да е со еден точен ,
дај боже да е со еден точен , дај боже да е со еден точен ,дај боже да е со еден точен ... :smir:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Ај бе некој нешто нека каже за МТП!!!Многу му е лошо составена скриптана,се е испомешано!
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
хаха да да од книга , јас сум хард кор не се бафтам со скриптички некои (лажам). иначе дај боже да е со еден точен , дај боже да е со еден точен , дај боже да е со еден точен ,
дај боже да е со еден точен , дај боже да е со еден точен ,дај боже да е со еден точен ... :smir:
:pos2::pos2: Нене не се вика така :) ке викаш: дај шуки да е со 1 точен, дај шуки.... :) он ни е сега за сега дедо боже:pos2:

Да се надеваме дека асистенката нема исти вкус за прашања ко што има за облакање :vozbud:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
:pos2::pos2: Нене не се вика така :) ке викаш: дај шуки да е со 1 точен, дај шуки.... :) он ни е сега за сега дедо боже:pos2:

Да се надеваме дека асистенката нема исти вкус за прашања ко што има за облакање :vozbud:
au ama sme kreativciiiiiiiiiiiiiiiiii
hhaha:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Ако може некој да ми каже точното име, која година и која издавачка куќа се книгите Макроекономија и Микроекономија на Таќи Фити.
Благодарам однапред.:smir:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Ако може некој да ми каже точното име, која година и која издавачка куќа се книгите Макроекономија и Микроекономија на Таќи Фити.
Благодарам однапред.:smir:
Sega vo edna kniga e i makro i mikroekonomija. Izdavac ''ekonomski fakultet-Skopje'' 2008 2 izdanie e najnovata. A makro i mikro u 2 dela ima izdadeno vo 2004ta godina


I citatov ti e par4e :D:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
:pos2::pos2: Нене не се вика така :) ке викаш: дај шуки да е со 1 точен, дај шуки.... :) он ни е сега за сега дедо боже:pos2:

Да се надеваме дека асистенката нема исти вкус за прашања ко што има за облакање :vozbud:

шуки наш кој си на небото , нека се слави името твое , нека биде царството твое ...вака нешо? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
шуки наш кој си на небото , нека се слави името твое , нека биде царството твое ...вака нешо? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
дада и ке продужиш со дај ни ја шеската наша насушена... :))
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
dali nekoj ima nekoi prashanja RAZVOJ NA EK MISLA da pishe sto kako ???!!!
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
нема никој да каже впечатоци од денешниов сончев убав ден :pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom