Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Ima dva termini za ekonomika ke mora da ides do fax i da si vidis kaj polagas!
 

*Cindy*

Sunrise...
Член од
12 јануари 2009
Мислења
16
Поени од реакции
1
И јас сум на сметк. и ревизија 1ва... :helou:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Чудно,Мац)) сеуште се нема пофалено каков killer проект доби по Интернет Маркетинг:)!!!!
Не се фалам,ќе се разочараат другите колеги кои ме читаат овде*.



*Јован,u here?
 
Член од
31 октомври 2008
Мислења
265
Поени од реакции
41
a vaka nekoj da kaze sto se pagja na kolokvium ekonomika? koj gi prai kolok, kolku prasanja sto da ucam.... i jas sum na e biznis i statistika iam kaj kalina, pa taka ako raspolaga nekoj so informacii za statistika kaj kalina neka poveli neka napise nesto....pozzz:vozbud:
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
11:15 e eden termin, 13:00 e drug termin. Ako te mrzi da ides vikendov, dojdi si vo 11 vo ponedelnik i ke vidis koga si :) nemozes da utnes
хехе, тоа и ќе го сторам. а во недела може да се види? инаку ме интересира каква е формата на прашањата на економика на претпријатие?! учам и стварно немам идеја какви би можеле да бидат:kesa:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
хехе, тоа и ќе го сторам. а во недела може да се види? инаку ме интересира каква е формата на прашањата на економика на претпријатие?! учам и стварно немам идеја какви би можеле да бидат:kesa:
:) Можеш да видиш отворен е факултетот. Највероватно ке има 4 можни точни ко етика шо беше. Поделбите ке ги даваат изглеа највеке, нема што друго да дадат. Едино не знам тоа шо е на крајот има таму некој формулчиња шо се за ангажирани средства али не верувам дека ке даат нешо да решаваме.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
:) Можеш да видиш отворен е факултетот. Највероватно ке има 4 можни точни ко етика шо беше. Поделбите ке ги даваат изглеа највеке, нема што друго да дадат. Едино не знам тоа шо е на крајот има таму некој формулчиња шо се за ангажирани средства али не верувам дека ке даат нешо да решаваме.
благодарам. инаку тешко дека ќе идам до факултет, мрза ова/она :), ќе одам од 11 50% се шансите :)
инаку немам поим како било етика зошто немав, колку точни може да има 1,2?!
се плашам бидејќи ова не може да се научи, го читам и гледам да го сфатам само, а личноста која ја правела скриптата одговорно тврдам дека е неписмена.
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
:) Можеш да видиш отворен е факултетот. Највероватно ке има 4 можни точни ко етика шо беше. Поделбите ке ги даваат изглеа највеке, нема што друго да дадат. Едино не знам тоа шо е на крајот има таму некој формулчиња шо се за ангажирани средства али не верувам дека ке даат нешо да решаваме.
______

благодарам. инаку тешко дека ќе идам до факултет, мрза ова/она :), ќе одам од 11 50% се шансите :)
инаку немам поим како било етика зошто немав, колку точни може да има 1,2?!
се плашам бидејќи ова не може да се научи, го читам и гледам да го сфатам само, а личноста која ја правела скриптата одговорно тврдам дека е неписмена.
Наполно се согласувам за личноста од скриптата :) и ко погоре значи етика беше со 4 можни одговори најверојатно и ова, истата професорка е :)
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
хех, слепец.:kesa: ако е со 4 може многу лесно да го јадеме стапот... ама нели има 2ца професори па да се надеваме дека не ги прават тестовите по нејзиниот принцип..
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
За економика на претпријатие зборувате?
Тестот не ви е оптички?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.984
Поени од реакции
5.600
Економика може да ви бидат и сите точни, четири или пет, не знам.
Инаку и професорката и професорот ќе ви ги дадат истите прашања, нема никаква разлика, мислам дека заедно ги составуваат. :)
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Економика може да ви бидат и сите точни, четири или пет, не знам.
Инаку и професорката и професорот ќе ви ги дадат истите прашања, нема никаква разлика, мислам дека заедно ги составуваат. :)
ајде ајде не паничете се ќе биде добро :vozbud::wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom