Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Претпоставувам зашто си многу редовна:pos: Само еднаш пушти до сега, на вториот час мислам беше. Сепак мислам дека и на деловна етика знаела да пушти од време на време список, така да барај си некој да те запишува.:)

значи ме нема на тој список , топ :). па не можам да седам бе,премногу досадно ми е кај таа , напнува :uvo:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
Дали некој знае, дали англиски може да се служиме со стар учебник од лани?
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Колеги Еколошки менаџмент кога ќе имаме следен час?
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
Има некој англиски 2? Бил на предавање? Да ми каже шо како идат предавањата, кога се, кога ќе се полага, како ќе се полага итн. :smir:
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Има некој англиски 2? Бил на предавање? Да ми каже шо како идат предавањата, кога се, кога ќе се полага, како ќе се полага итн. :smir:
Утре има предавање од 8:30, ама тоа само за утре иначе стандард е од 8 и во среда од 15 часот, ќе се полага на два колоквиума и првиот ќе биде на 8 април.
 

Naked Angel

more than u're used to
Член од
20 февруари 2009
Мислења
79
Поени од реакции
11
Утре има предавање од 8:30, ама тоа само за утре иначе стандард е од 8 и во среда од 15 часот, ќе се полага на два колоквиума и првиот ќе биде на 8 април.
А знаеш до каде е материјалот за прв колок и како ќе се полага?
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
А знаеш до каде е материјалот за прв колок и како ќе се полага?
Рече до каде сме стасале со предавањата до таму ќе биде материјалот, писмено се полага а дали ќе биде оптички не сум сигурна. Рече дека ќе биде нешто у стилот како шо се вежбите после текстовите.
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
Рече до каде сме стасале со предавањата до таму ќе биде материјалот, писмено се полага а дали ќе биде оптички не сум сигурна. Рече дека ќе биде нешто у стилот како шо се вежбите после текстовите.

a tie sto se kvadrat dali im dozvoluva da polagaat kolokvium?
dali pusta spisok za zapisuvanje na kolokvium ,
i do koa e kraen rok za zapishuvanje ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom