Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
mene ne mi e jasno nesto :S sega imam od prva ostanato i sega da prijavam toa i od vtora toa sto imam fateno na kolokvium, a zaverkata na semestar duri otkako ke rascistam so prva posle sesijata treba ???ne mi e jasno zs sekoj razlicno kazuva :S
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
mene ne mi e jasno nesto :S sega imam od prva ostanato i sega da prijavam toa i od vtora toa sto imam fateno na kolokvium, a zaverkata na semestar duri otkako ke rascistam so prva posle sesijata treba ???ne mi e jasno zs sekoj razlicno kazuva :S
Dodeka ne icistis prva nemas pravo da prijavuvas ispiti od tekovna godina. Znaci sea ke ides i ke si prijavis toa sto imas ostanato od prethodna godina, a tie sto ke gi polozis na kolokvium ke gi pirjavis vo Juni i togas ke si zemes ocenka sea ne mozes nisto da prijavis osven predmeti sto ti imaat zaostanato. Ako te interesira uste neso pisi
 

a_n_a

...TotAllY n LovE...
Член од
9 мај 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
Дали некој знае да ми каже кога е колоквиумот Менаџмент на е-бизнис 1?
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
ooo fala na odgovorot :) a me interesira uste nesto :D statistika ispitot znaes li odprilika koga e ? :D
ova na kapitalista se odnesuva :D
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
aj ako nekoj gi ima prasanjata po megunarodna za 3 kol neka gi stai tuka ili na blog pobrzo zasto ova od kniga ne se uci :nenene::nesum::nenene::nesum::nenene::nesum:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.998
Поени од реакции
5.626
Дали некој знае кога е колоквиумот по Меѓународна?
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
Цц..мизерии..Никаде не ни пишува каде имаме физичко, барем јас колку што можев да видам на огласните табли...
Фала што ми одговори.:)
физичко се има на машински факултет, поточно во бараките позади машински. таму професор има само кога има вежби т.е. коа имате физичко по распоред. Сега да најдеш професор...со среќа. Да си била на последниот час ќе ти дал без разлика дали си идела редовно или не, сеа дај 500че па за друг пат глејте болје на огласна

иначе англиски дали некој знае, колоквиумов е на цела книга или до кај е шо е, некоја информација?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom