Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
moze edno prasanje??? dali e tocno toa demek tie so ne kupile kniga se od pokasno grupata? zaso od 9 i pol so sme pak pocnuvaat od A pa nataka ?
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
i mene ne me spasue i na 20 da ja spustiiiii:pos2:xaxax 18.6 ama od kaj gi izbacue decimalive ne mi e jasno SAMO ON SI ZNAE so fori prai xaxaxax aj ke ja smali sigurno zaso vaka ima neuspesen kolok. bez 30% polozeni niso ne prai xaxa a demek GAJLE MU E xaxaxaxxa

Abe stvarno od kaj decimalive ludi hahaha, aj da bese 5 decimal logicno e ...ama ova vaka......ne mi ide, a plus nema ni uvid :S:uvo:
ako ja preziveam vtora, slavam :cug::eek:lee:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
moze edno prasanje??? dali e tocno toa demek tie so ne kupile kniga se od pokasno grupata? zaso od 9 i pol so sme pak pocnuvaat od A pa nataka ?

abe ja taka slusnav, i do sea site so gi prasav se po toj raspored....a ima luge od lani sto se od 8.00 a ne kupile kniga .......nema nzs lol
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
а мор Фаш:pipi: седни учи , да не ти дојдам ... парче ќе те напрааам :pos2:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
abe ja taka slusnav, i do sea site so gi prasav se po toj raspored....a ima luge od lani sto se od 8.00 a ne kupile kniga .......nema nzs lol
ajdee leee NEMOGUCE e ova SNEKI :pos2: neso demek polesen ke bil toj od 8 a za nas potezok xaxaxaxa leee ja use prva ja neam PREZIVEANO xaxaxaxaxaxa ali valjda ke bide a za vtora ke si pricekam:pos2:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
а мор Фаш:pipi: седни учи , да не ти дојдам ... парче ќе те напрааам :pos2:

aj sea ti POLOZI i fraer se prais xaxaxaxax si ucam be i paralelno si brkam informacii:) nemoj da me karas mn da ne ti ja viknam HARRY POTTER da te istepa so posluzavnikon xaxaxaxaxaxaxa:pos2:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
ajdee leee NEMOGUCE e ova SNEKI :pos2: neso demek polesen ke bil toj od 8 a za nas potezok xaxaxaxa leee ja use prva ja neam PREZIVEANO xaxaxaxaxaxa ali valjda ke bide a za vtora ke si pricekam:pos2:

a ja pa ko da ja preziveav prva hahahaha, abe ne se postignuva....Treba od doma da ne izlezam do septemvri, prakticno i da NEMAM SOCIJALEN ZIVOT hahahaha
ama aj ke bide :smir:
ke si poucime i ke si polozime hahaha
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
aj sea ti POLOZI i fraer se prais xaxaxaxax si ucam be i paralelno si brkam informacii:) nemoj da me karas mn da ne ti ja viknam HARRY POTTER da te istepa so posluzavnikon xaxaxaxaxaxaxa:pos2:
хахахахахахахахахахаххахахаха :pos2:
абе може и положив , прв сум на список со 78:pos2:
( ја сум тој да не се чудите )
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
плус информација за маркетинг, лани имаше и прашања од типот која е 4та или 6та фаза...
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
добро сега има резултати менаџмент или нема ? и ако има со колку се поминува или уште не е истакнато ?
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
хахахахахахахахахахаххахахаха :pos2:
абе може и положив , прв сум на список со 78:pos2:
( ја сум тој да не се чудите )
xaxaxaxaxaaxa abe moze ne si toj so 78 ali proagas bratce definitivno RADUJ SE xaxaxaxa :party1:
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
има некој шо полага утре у амф.3 у 8:00 и успут да има научено ???
Ако положам ќе го частам кафе кај Хари Потер у бифе
:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Сметководство помина сосема солидно, имаше неколку двосмислени и заебани прашања, ама би требало да сум над 80 бодови. Грујо не заеба со денот на дрвото па сега учам економија комплетно за во среда.
Ај нека каже некој од постариве колкава е веројатноста да се реши задачата веројатност по математика:) И прашањата дали може да се погодат ако се учи теорија или да не се мачам воопшто.
Сочувство за менаџмент - и нас ќе не чека истото.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
Сметководство помина сосема солидно, имаше неколку двосмислени и заебани прашања, ама би требало да сум над 80 бодови. Грујо не заеба со денот на дрвото па сега учам економија комплетно за во среда.
Ај нека каже некој од постариве колкава е веројатноста да се реши задачата веројатност по математика:) И прашањата дали може да се погодат ако се учи теорија или да не се мачам воопшто.
Сочувство за менаџмент - и нас ќе не чека истото.
moze da se desi da pomines samo so resena verojatnost.......ama ne se potpiraj na teorijata , nisto ne nosi :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom