Свршување

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Добро де, има мажи на кои и не би им се дигнал на топ моделки. А ти сеуште се палиш на нив?
Како што кажува Делфин, не е се до надворешниот изглед и бесчуствителниот секс. Кога ќе се помешаат и други работи, еве јас како женско да ти кажам дека може да се случат 6/7 пати и кај некои мажи на кои им се посреќило.
За женските рекорди на Дејан не можам да тврдам, ама за овие машкиве да.
И да, не се работи за некој кој примал некакви лекови или нешто слично или па за рекордни многу саати со цел да се постигне некој рекорд ... кога не се сопира, не се сопира ...:pipi:
Значи е потребно љубов а? можеБИ! А каков е тој безчуствутелен секс? За дркање збориш? Јас не знам некад да не сум поделил барем дел од есенцијава, многу луѓе се такви.....имав една колешка, она дури обиди за брак правеше со секој еден што се ебе....:vozbud:

Не е воопшто кисела од мое искуство... Без вкус без мирис, бистра нелеплива течност!
Солена е!:wink: Ај се кладиме?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
али е многу ќисела

бидејки женската ми свршува 4-5 пати на устата додека правиме 69
знам каков е вкусот
Па може и на гинеколог да ја пратиш, дека во нормални услови не треба да е таква.
А тебе Џингс ништо не те разбрав, затоа незнам што да ти вратам.:toe::baeh:
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Па може и на гинеколог да ја пратиш, дека во нормални услови не треба да е таква.
А тебе Џингс ништо не те разбрав, затоа незнам што да ти вратам.:toe::baeh:
А каква треба да е ??
мене ми е кисела
можеби игра улога тоа Бело прање или како се викаше
 
Член од
23 септември 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
али е многу ќисела

бидејки женската ми свршува 4-5 пати на устата додека правиме 69
знам каков е вкусот
Brat ili ti si greska ili zenskata ti se vozbudva premnogu da ne recam ne realno :).A za vkusot nemozi da se odredi bas tocno dali e solena ili kisela ili so znam kakva si ima poseben vkus :pos2:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
А што се замарате каков вкус има коаг тоа не е прехрамбен продукт и за сосема трета работа е. љољ
 
Член од
18 јуни 2008
Мислења
50
Поени од реакции
16
abe so e ovoa jas po 2-3 pati so zenska pa so mi fale?toa sto ste go napisale 5-6 pati e za faljenje
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
А каква треба да е ??
мене ми е кисела
можеби игра улога тоа Бело прање или како се викаше
Батка, бело прање ти е некоја болест, не сум сигурен дали е гонореја, дали сифилис, дали нешто друго.
Така да бљак.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
А каква треба да е ??
мене ми е кисела
можеби игра улога тоа Бело прање или како се викаше
Кисела НЕ треба да е.
И веројатно игра улога бактеријата кандида, или некои други, кои ти се ставаш на потенцијален ризик да ги закачиш, и тоа на уста, грло, горни дишни органи итд.

Батка, бело прање ти е некоја болест, не сум сигурен дали е гонореја, дали сифилис, дали нешто друго.
Така да бљак.
Сифилис и гонореа не е, ама некоја бактериска инфекција е.
И да, бљак е.
Ама типот нема ништо против да голта бело прање.
Oh my...:icon_neut
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
А каква треба да е ??
мене ми е кисела
можеби игра улога тоа Бело прање или како се викаше
Да де, и бело прање да е ... што мислиш дека е тоа? Нешто што тече при возбуда и така треба да е?
Но добро, ништо страшно ако не си знаел. Сите некако сме научиле. Ете барем дозна дека треба девојка ти да оди на гинеколог. Не е страшно тоа, ама добро е да се интервенира со време за се`, а посебно за тебе.
Ај сега нали, пак назад на тема:wink:
А на темава, леле колку поубаво ќе ти е кога нема да ти кисели! Сам ќе и бараш од уста да не ти се симне:pos2:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Батка, бело прање ти е некоја болест, не сум сигурен дали е гонореја, дали сифилис, дали нешто друго.
Така да бљак.
Јас како што знам, бело прање е знак на настинка на стомакот и ако е бело не е страшно, само не чини кога ќе стане жуто и ќе почне да смрди.:)

Се извинувам за офтопикот Дивајн, во исто време сме постирале.
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Оф топик..
Ewww, воопште не треба да биде кисело ниту да има некој мирис, внимавај си во иднина бидејќи тие бактерии, како кандидата знаат да се закачат и на уста и така да го пренесуваш вирусот понатака...
е сеа,он топик, некаде подоле имаше дискусија во врска со тоа дека машко неможе да сврши 7-8 пати во еден ден...не би се сложила, не сум машко да знам али ми се има десено со дечко, да го утепаме цел ден во кревет, со филмчиња јадење и многу секс и да бидат и до 10 солидни пати од негова страна, али зборам 24 часа, само излежавање, секс, пак излежавање ...и.т.н :)
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Јас како што знам, бело прање е знак на настинка на стомакот и ако е бело не е страшно, само не чини кога ќе стане жуто и ќе почне да смрди.:)

Се извинувам за офтопикот Дивајн, во исто време сме постирале.
па бело е

а дали ке е кисело или нема да е мене ми е сеедно:toe::toe:
а за да оди на гинеколог ке и кажам
 
Член од
20 јуни 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
...u pm, zabegavte od temata- "stone sour"...ljaaaaaaaaak...:tapp:

...5 puti u den, i nikad vishe toa...:salut:
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
102
Поени од реакции
43
svrsuvanjeto mozit kaj zenskite ne e tolku ocigledno no kaj mazite e vrv na maskoto dostignuvanje, so uspesen maski orgazam nitu prebrz nitu prekasen zadovolstvoto e obiostrano.:drk::drk::drk::drk::drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom