Што највеќе ви фали во вашот мобилен телефон?

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Само тонови за порака зш од секогаш ми биле проблем....сакам , сакам, тонови за поракаааааа
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
блиц и меморија од 1 GB пошо ова од 514 MB не ми е доволна очигледно
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Само тонови за порака зш од секогаш ми биле проблем....сакам , сакам, тонови за поракаааааа
самсунг да не имаш??? и мене ми фалат тонови за порака..не е фер
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Ми фали блиц,добра камера и мразам што неможам да ставам лозинка на повицине:nesum:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
самсунг да не имаш??? и мене ми фалат тонови за порака..не е фер
неее имам нокиа ама ми фалат, сакам јас од оние кратките тонови , не од оние што се дерат, зборат.....
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.477
Поени од реакции
5.448
Ми фали добра песна за аларм, сите што ги ставив одвратни ми станаа :)
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Па речиси ништо не ми фали, одличен е малиот, верно ме служи веќе 2 години... Ми фали само меморија за пораки! Не можам веќе... Секој ден сум во тешки маки да бирам убави пораки што ќе ги избришам за да ми стигнат нови! :( И кога сме веќе кај тоа, да не знае некој дали и како можам да префрлам пораки на компјутер? :pipi:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Па речиси ништо не ми фали, одличен е малиот, верно ме служи веќе 2 години... Ми фали само меморија за пораки! Не можам веќе... Секој ден сум во тешки маки да бирам убави пораки што ќе ги избришам за да ми стигнат нови! :( И кога сме веќе кај тоа, да не знае некој дали и како можам да префрлам пораки на компјутер? :pipi:
на што модел? add gsmhacking@live.com or www.forum.gsmmkd.com ќе најдеш инфо.
btw мене ми фали поефикасна тастатура за пишување брзо смс пораки, оти користам перфектно мултимедијално телефонче, ама тастатурата му е шит!
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
меморија . 80 мб иам тапа ... :nesum:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
што ми фали?

ми фали некоја нова тема (знаете, позадина)! знам, има милион за симнување од нет, ама ете баш за мојот не се потрудиле да направат :nesum:почнав да барам на нет помош за тоа како да направам, ама не ми одеше баш...
од самиот мобилен имам две, wallpapers менувам нормално, ама зошто да бидат само црвена и сина, кога може да биде и зелена, розева, виолетова и слично...
инаку другото е океј! баш вчера си земав картица од 1gb со адаптер и така...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom