Се што знаеш за членот над тебе

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
сака тигри и филмот кум 1962 поста 16 год ако се толку :) zA MAK TIGAR
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
неее така сум роден :ne:

иначе се слушам :)

а знам и дека Скрим утре ваљда ќе скапа дома од досада :pos2:

/ а за Apokalipto гледам дека е голем патриот :smir:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
ај вака сеа за Скрим детали.. : има 15 год , се вика Душица , од Тетово е ..слуша рок , ги сака Avenged Sevenfold , после ги сака Манчестер ..порано го сакаше К. Роналдо..ама сеа помалце:pos2: ...послеееее ши ис мај бест френд..многу се смее..после нешо..а не ја опишав како изгледа..природна плавуша ама сеа е фарбана кафеава ..очиња има зелени..абе топ :):):)...и др не ми текнуе сеа ...о да да ШМИЗЛА Е !!!! :helou:


за мак тигар знам замо дека е од ск..а за апокалипто не знам ништо...:helou:
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Нееее :nenene: нема да ми биде досадно.. блив ми :)
Инаку Даниел да знаете сите дека белите влакна не му се како што вика од раѓање... од нервоза се :pos:

Едит: Ескејп е мај бест френд ту :pos: Инаку е шмизла... омилена боја и е розева... :pos: Слуша рок4е..има многу омилени бендови..затоа нема да ги набројувам... ма да у последно време ме умре со Alice in Chains... има кафеава коса.. очиња зелени..абе топ :pos: И знае да ме нервира.... :pos: И не кажав дека се вика Дона и дека е од Тетово.. и толку за сега :smir:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Нееее :nenene: нема да ми биде досадно.. блив ми :)
Инаку Даниел да знаете сите дека белите влакна не му се како што вика од раѓање... од нервоза се :pos:
и се гордееш со тоа а ? :nerv:

иначе скрим многу знае да нервира :)
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Исто како и Даниел.. ама ја не се нервирам така лесно... за разлика од него :pos: ама ајде... добро детенце е ...
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Ова совет беше ?! :pos: Ах леле само да ти дојдам у Ск

Не се вреѓам бе :)
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
совет - не доаѓај во Ск ... ќе се сопнеш од некоја огромна дупка и ќе паднеш во кал :pos2:
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
ееЕеЕЕеЕеЕе арно признаваш .. или сеа ќе речеш... застани да ни го сменат градоначалникот ... Иначе пишии нешто на мсн бе... тууу.. офоф се префрлив на друга тема..ај знам за Даниел дека ги сака Милан и Арсенал... :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom