Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.680
Поени од реакции
2.923
KAJ JA NAJDE PESNAVA BE HAHAHAHAH UMREV OD SMEENJE :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
abe ovcari gledajte na dobrata strana dogodina so pelister i fersped ke se borite za titula:pos2:
izvini vaka ama Amak ja osvoi titulata protiv pelister... samo losho do vasha strana beshe shto gi iskrshivte site sedishta vo salata "Biljanini Izvori" kako ne vi e sram ?:nerv:

koj gubi ima pravo da se ljuti :pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Шо се случи со Амак откако го освоија купот само порази редат
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Шо се случи со Амак откако го освоија купот само порази редат
Немит пари зато не играат играчине али ево се ближит сезона ке капнит некој денар од овој туристине:toe:
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Газдата на Амак има пари да го купи Кавадарци во и вон сезона, само не знам сега со мислит дека прајт со не дават пари.А иначе ние до на лето ке дочекаме да зејме некој денар, ама вие дали ке дочекате до септември да зејте некој денар од бербата.:toe:
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.986
Поени од реакции
12.547
Газдата на Амак има пари да го купи Кавадарци во и вон сезона, само не знам сега со мислит дека прајт со не дават пари.А иначе ние до на лето ке дочекаме да зејме некој денар, ама вие дали ке дочекате до септември да зејте некој денар од бербата.:toe:

Ficoman, информирај се пред да пишиш. Криза е, ниту фабриката немат работа, играчите немет со мецеси плати земено, нормално дека немет мотив за играње.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Газдата на Амак има пари да го купи Кавадарци во и вон сезона, само не знам сега со мислит дека прајт со не дават пари.А иначе ние до на лето ке дочекаме да зејме некој денар, ама вие дали ке дочекате до септември да зејте некој денар од бербата.:toe:
Е бачко алал нека ти е за постов нема зборови.....
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Газдата на Амак има пари да го купи Кавадарци во и вон сезона, само не знам сега со мислит дека прајт со не дават пари.А иначе ние до на лето ке дочекаме да зејме некој денар, ама вие дали ке дочекате до септември да зејте некој денар од бербата.:toe:
Некои работи не се купуваат со пари, за се друго постои газдата на Амак СП. :back:

Кој воедно не дава плата на играчите, изгледа сметката му е блокирана.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
ribari demek deca ova ona bitno se trudime rabotime sme deca i odime napred a nekoi navivacki sto se mn.jaki :>samo si spijat a nie se trudime i za brzo ke imame podrska od postarive ribari i mislam se ke e ok pozz vodza TOM
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom