Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Струмица - Амак, хммм.. Да ви кажам право повеќе би го посакал Мзт за противник у купот отколку Амак. Незгоден противник се Амак. Нема така лесно да помине Струмица, сигурно ќе пружи силен отпор Амак.
Kavadarci ke naviva za Amak samo Strumica da ispadne vo 1/4 finaleto i da bide ponizena kako lani sto izgubija vofinaleto od Vardar..:vozbud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Тешко ќе е со Струмица, јас сум сепак оптимист и едвај чекам да дојдет 12/13 март. :vozbud:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Струмица - Амак, хммм.. Да ви кажам право повеќе би го посакал Мзт за противник у купот отколку Амак. Незгоден противник се Амак. Нема така лесно да помине Струмица, сигурно ќе пружи силен отпор Амак.

Abe ke vidime za toa ... Nie vo 1 del Amak go tepavme i u gosti i doma sea ke vidime kako ke u Kavadarci da ne zbrouvame predvreme .... :helou:
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Da pocnime so red.Prvin ja tepame Strumica vo sabota(zatoa sto e trener nejkam imeto da mu go spomnam),a potoa rabotnicki e na red.Bliznacite se carevi a i amerikancite isto.Mozite site da se plasite:))))Pozdrav
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Dobro,ke ti go raskazam sonot sabota posle utakmicata.Pozdrav
hehe....ne fala ne sakam da slusam necijsi son.....a ti mnogu ubeden deka amak ke ja tepa na strumica....mislis izgubivme od mzt i ajdee sega ke gubime od cela liga...amak ima dobar tim...AMA NE PODOBAR OD STRUMICA......a ako pobedi amak jas prv ke ti cestitam samo nejkam predvreme da proglasuvas pobednik....vo sabota ke pravime muabet...pozzz
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Da pocnime so red.Prvin ja tepame Strumica vo sabota(zatoa sto e trener nejkam imeto da mu go spomnam),a potoa rabotnicki e na red.Bliznacite se carevi a i amerikancite isto.Mozite site da se plasite:))))Pozdrav
:toe: Еј се нарекуваш навивач за тим а не знаеш ни со кого игра :toe:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Па нели сте навивачи мајку му стара. Немора да сте заболени колку мене и да го знаете цел распоред, ама бар две кола унапред треба да се знае
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Па нели сте навивачи мајку му стара. Немора да сте заболени колку мене и да го знаете цел распоред, ама бар две кола унапред треба да се знае
Go znam jas rasporedot ubo,muabetot mi bese deka strumica i rabotnicki go vodat AMAK so 2:0 (vo pobedi),zatoa samo niv gi spomnav,a taa bolest e teska i neizlecliva,ja imam i jas .Pozdrav bato
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Go znam jas rasporedot ubo,muabetot mi bese deka strumica i rabotnicki go vodat AMAK so 2:0 (vo pobedi),zatoa samo niv gi spomnav,a taa bolest e teska i neizlecliva,ja imam i jas .Pozdrav bato

Мислам дека со новиве засилувања АМАК е способен да го победи (дома) секој тим од лигава.
Поздрав strezo1 одиме на победа во сабота!!!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Провинцијалскиот админ ја чува темава со посебно внимание. Нечу више о томе. Амак шампиони :)))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom