Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
хахахаххаааа....
ааааааахахаххахаххахха.....
муааааааахахахахаххахахахах.
:pipi:



Тоа де...:)
И јас не можам ама ич да ја сварам таа ситуација.:toe:
Па уште и ја тресе главата со ритамот и слушалките.:)

Треба пак да го стават Ѕвоно да пушта музика...он бар Квин ги пушташе.:kesa:
Ѕвонееееееееееееееееееееееее :vozbud:
Ѕвонето е најбољи пуштач на музика у градот бе на спортски натрпевари а ваа со Були арна идеја е али ноа басот каа го ропа каа навиват сите а не сеа на тајм аут каа че одрине некој транс уште да почнат и ламбите да ги гасат и ќе бијме права дискотека:vozbud::tv:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ѕвонето на миксетата, Мики на микрофонот и Томо на џогерот.. абе класика :pehar:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Се согласувам со тебе. Мислам дека е најдобро да пушта турбо фолк:music2::music2:
Главу боља од вина, а нигде аспирина...


Фаwa на убаwите збороwи:pipi:

И мене ме интересира:kesa:


Него гледајте шо ми стигна од Амир на Facebook:

I would like to thank all our fans for the support and for standing behind us and with us so we can reach the finals. we couldn't do it without you all and I would like to express my appreciation for your support, again....

Next week the finals will start and most probably the first match will be either on Wednesday or Thursday, exact date and time will be published very soon.

Thank you again very much.

Best regards,
Amir

p.s. Please excuse me that I don't write in Makedonski but my Kavadarecki still not that good.


:pos::pos::pos::pos:
Се надевам Четврток пошто во Среда нема да бидам свесен
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Него гледајте шо ми стигна од Амир на Facebook:

I would like to thank all our fans for the support and for standing behind us and with us so we can reach the finals. we couldn't do it without you all and I would like to express my appreciation for your support, again....

Next week the finals will start and most probably the first match will be either on Wednesday or Thursday, exact date and time will be published very soon.

Thank you again very much.

Best regards,
Amir

p.s. Please excuse me that I don't write in Makedonski but my Kavadarecki still not that good.


:pos::pos::pos::pos:
ami ne ce bese loso i da prevedis,ili i ti si tapa kako mene:vozbud::vozbud:
a inace koj e tija so pustal muzika
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.283
Поени од реакции
6.971
DJ Buli :pos2::pos2:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
Трансови електроника и зомби на кошаркарски надпревари во Кавадарци.
Че земат и дрога да дават на влезот.

Не викам да пушта турбо-фолк туку да пушта музика шо нема да го замара народот.

Само Ѕвонко за DJ и никој друг :vozbud:
Барем главата ни е мирна со него.

Не, озбилно видите пример од другите преноси на утакмици у NBA, по Европа натаки наваки, само у Кавадарци се тресат трансови електроники и зомби :)

Некој да дојде од страна че не помисле за несалам , озбилно.

Таа музика си има своа намена - за некоа полјана у природа :smir: у Штип или горе на костурницата, а може евентуално и по клубовите (кај шо има млади, иако и таму 90% неможат органски да ја сварат таа музика)- не е за на кошарка ДЕФИНИТИВНО.

Поздрав.
Благодарам.

А, да. Ако приметујте кога фрлат нашите играчи слободни, он фуче со басот кој шо не дрма сите во стомакот, а да не лафиме за играчите на паркетот - па може да замислите дали со тоа му помага да повеќе да погоде или да промаше.

Наредната утакмица треба да е у недела у 20:00
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Наредната утакмица или почетокот е во Среда 20 Мај сала Јасмин Кавадарци почеток 19 h или евентуално 20 h нека не ве лаже Мики појма нема и он шо лафе туку да се каже само некоа од сигурни извори утакмицата ќе се игра во среда...:salut:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
I ajde malce lozarite organizirajte se, slabo nesto u posledno vreme ve gledam :)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Наредната утакмица или почетокот е во Среда 20 Мај сала Јасмин Кавадарци почеток 19 h или евентуално 20 h нека не ве лаже Мики појма нема и он шо лафе туку да се каже само некоа од сигурни извори утакмицата ќе се игра во среда...:salut:
Сеа Шуш беше пред зграда кај мене и децата малечки го задеваа нешто и виа му вика у Недела нема да има кошарка него во Четврток.Така рече жими мајка :D сеа ако ги лажеше и ја вас ве лажам
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Сеа Шуш беше пред зграда кај мене и децата малечки го задеваа нешто и виа му вика у Недела нема да има кошарка него во Четврток.Така рече жими мајка :D сеа ако ги лажеше и ја вас ве лажам
Не се кни бре оѓин да те изгоре :pos: абе прегеска он ми напиша дека у среда ќе бидела на воа Фејсбукот али ништо чудно да а пребацат у четврток заради воа матурските.....
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ни у четврток тераме втора вечер, индустриската терат матурска таа вечер... ебате преместувањето.
У вторник да а стават најубаво ќе биде.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ни у четврток тераме втора вечер, индустриската терат матурска таа вечер... ебате преместувањето.
У вторник да а стават најубаво ќе биде.
Индустриската терат у вторник матурска бе не у четврток за тоа и у четврток ќе 'биде утакмицата' ако биде али кој знае ќе видиме.Втора вечер терале оди бе ти уше првата ќе се скиниш и после за втората нема да станиш од шо ќе бидиш пијано магаре :pos:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ни у четврток тераме втора вечер, индустриската терат матурска таа вечер... ебате преместувањето.
У вторник да а стават најубаво ќе биде.
Ами да го ебам од 7 да е кошарката до 8 и 45 шо не кошта ѓоа ќе испуштам нешто.Или евентуално и Среда во 17:30...Ај сеа ќе се јавам да му кажам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom