Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Имало причина шо Бардовци го изградиле во Скопје...
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
Vodime 11 na poluvreme 39-28 najdobar kaj nas donald kol so 11 kosa kaj niv kradecot ima 9 imase i 1 mal incident megu cole mihajlovski i daniel zaharievski
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
70-60 на крајот онака у мирна завршница нашите го приведоја натпреварот кон крајот рутинирано.Цоко Михајловски имаше одлична партија но Рале одмараше неколку играчи заради густиот распоред што ни следува и две тешки утакмици против Амак првен у сабота на гости и дома главната утакмица со Работнички во среда најверојатно:salut:
 
Член од
31 март 2009
Мислења
57
Поени од реакции
3
Dobra utakmica go kontroliravme rezultatot, no sepak za pobeda protiv fersped ce ni treba uste podobra igra:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Играта беше рамна на нула.Имавме среќа шо ни Пелистер не бе посалам.Вака со Работнички НЕ
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Слаба игра денеска, мора да се подобрат до среда за решавачкиот дуел со Работнички, белки нема дома да падниме.
Ама сметам дека најпозитивна работа од денешниот дуел беше тоа шо сите мобилни и тренерки беа на број и после утакмицата, лош ден за бизнисот на Караџовски.

И друго нешто, сеа на чаршијата го видов Талик, ме изненади, облечен нормално у тренерки 3 броја поголеми со капуљачата на главата ѓоа да е испаднат од спот на Тупак од 94-та.
Нели е избркан виа човек, шо бара уште кај нас ? Не дека ми прече ама очекуев да е заминат до сега.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
4/23 за три поени, шутерите се тотален промашај годинава :jaj:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Слаба игра денеска, мора да се подобрат до среда за решавачкиот дуел со Работнички, белки нема дома да падниме.
Ама сметам дека најпозитивна работа од денешниот дуел беше тоа шо сите мобилни и тренерки беа на број и после утакмицата, лош ден за бизнисот на Караџовски.

И друго нешто, сеа на чаршијата го видов Талик, ме изненади, облечен нормално у тренерки 3 броја поголеми со капуљачата на главата ѓоа да е испаднат од спот на Тупак од 94-та.
Нели е избркан виа човек, шо бара уште кај нас ? Не дека ми прече ама очекуев да е заминат до сега.
Се надевам дека е само суспендиран и дека ќе се врати
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Слаба игра денеска, мора да се подобрат до среда за решавачкиот дуел со Работнички, белки нема дома да падниме.
Ама сметам дека најпозитивна работа од денешниот дуел беше тоа шо сите мобилни и тренерки беа на број и после утакмицата, лош ден за бизнисот на Караџовски.

И друго нешто, сеа на чаршијата го видов Талик, ме изненади, облечен нормално у тренерки 3 броја поголеми со капуљачата на главата ѓоа да е испаднат од спот на Тупак од 94-та.
Нели е избркан виа човек, шо бара уште кај нас ? Не дека ми прече ама очекуев да е заминат до сега.
талик јас го видов пред една недела со доки си идеше од тренинг....
и по зад нив одеа 10 дечиња....:pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да разјасниме дилемите Талик е тука во Кавадарци пошто чека лет за Америка барем јас колку што знам пошто за Америка не се оде ѓоа за Неготино :pos: Инаку дефинитивно си оде Трајко направил ајле гомнарии типот јас колку шо разбрав но на негово место некаде на крајот од виа месец пристигнуе новиот играч или толку посакуваниот центар шо го трубите цела сезона така да Талик е веќе минато и за него нема место веќе во Фени барем јас колку што знам:helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Шо центар сеа каа се разигра Цобето, каа требеше не земаа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom