Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Де бе даааа де бе даааааа шо му е на фенофци бе дааааа :tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:

Некој каа че знае разултат нека пише фала однапред
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.276
Поени од реакции
6.954
semaforot se rasipa na 3.30 minuti do kraj na prodolzenie,nereseno
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Море озбилно ли или се заебавате :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.276
Поени од реакции
6.954
kurot si go lajme so tebe(sorry na izrazot)
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Таман е и јас слушнав сеа :pos2::pos2::pos2::pos2: ништо за изразот само навика да не ти стане :toe::toe:

Море ваа да не ке се играела во кале така кажаа на сител воа сето е намештајка за работнички да видат шо ке направе па после да се доиграе :toe::toe::toe:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Таман е и јас слушнав сеа :pos2::pos2::pos2::pos2: ништо за изразот само навика да не ти стане :toe::toe:

Море ваа да не ке се играела во кале така кажаа на сител воа сето е намештајка за работнички да видат шо ке направе па после да се доиграе :toe::toe::toe:
Баш така, Мзт игра за Работнички :tapp::tapp::tapp::tapp: Ах колку сте неинтелегентни само :tapp::tapp::tapp:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Добро е брат може ли да не замараш и да не се потиш оти гледам на сите му пишуваш демек си најотракален а :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: и не замарај ке те молам
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Добро е брат може ли да не замараш и да не се потиш оти гледам на сите му пишуваш демек си најотракален а :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: и не замарај ке те молам
Ех извини, нема да ми се повтори :baeh::baeh:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.276
Поени од реакции
6.954
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Знае ли некој конечен резултат а ?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ех извини, нема да ми се повтори :baeh::baeh:
а бе и ти ли беше во шталата :vozbud::tv: слушам на А1 на фармер емисијата ја имало, најголемата штала во Скопје со капацитет од 700 овци и 700 волови :pos:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
а бе и ти ли беше во шталата :vozbud::tv: слушам на А1 на фармер емисијата ја имало, најголемата штала во Скопје со капацитет од 700 овци и 700 волови :pos:
Пак почна ти со гачкиве:duel: Честито победа иако малце незаслужена, можда Емил ви ја донесе со тоа што бараше да се смени салата
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Пак почна ти со гачкиве:duel: Честито победа иако малце незаслужена, можда Емил ви ја донесе со тоа што бараше да се смени салата
ти па види се што пишуваш.ами ако не се сменела салата на кој семафор ке играле во ј.сандански?на штоперица?судијата свире дечки ај ви поминаа 24 секунди.....:pos2::pos2::pos2:не заебавај и ти!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom