Фан Клуб : Фени Индустри

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Мислев дека ке биде доста интересен и возбудлив натпревар со тесен резултат да победи било која екипа,ама 28 коша не очекував дека ке изгуби Фени:kesa::kesa:
Рајковик изгуби на два фронта засега,купот и БИБЛ лигата. Мислам дека единствен спас му е лигата оти Амир тешко да го остави на клупата без трофејче(мое мислење.:smir:)



п.с не сфакајте како провокација.:wink:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
ALOOO POLEKA MALCE ZA OBVINUVANJATA PA FENI E NAJAK ZA 3 POENI KOJ KAKO DOJDESE DA SUTE DAVASE POENI DEKA SAMARDZIEV E TRUP NIKAD NE STE VIKALE GO PRAEVTE HEROJ DO VCERA SEA KOA GUBAT GI PLUKATE IGRACITE-SRAMOTA NEZNAETE DA PODNESETE PORAZ NE ZASLUZUVATE NISTO
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
ALOOO POLEKA MALCE ZA OBVINUVANJATA PA FENI E NAJAK ZA 3 POENI KOJ KAKO DOJDESE DA SUTE DAVASE POENI DEKA SAMARDZIEV E TRUP NIKAD NE STE VIKALE GO PRAEVTE HEROJ DO VCERA SEA KOA GUBAT GI PLUKATE IGRACITE-SRAMOTA NEZNAETE DA PODNESETE PORAZ NE ZASLUZUVATE NISTO
Alooooooooo kaj vide ti deka gi plukaat nivnite igraci?? razlisti malku nekoja stranica,vidi deka nekoj decki im dadoa podrska i pokraj porazot,ne se site kako vas! edna utakmica izgubivte i odma na narednata bojkot,ne navivanje i paroli protiv niv!
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
ALOOO POLEKA MALCE ZA OBVINUVANJATA PA FENI E NAJAK ZA 3 POENI KOJ KAKO DOJDESE DA SUTE DAVASE POENI DEKA SAMARDZIEV E TRUP NIKAD NE STE VIKALE GO PRAEVTE HEROJ DO VCERA SEA KOA GUBAT GI PLUKATE IGRACITE-SRAMOTA NEZNAETE DA PODNESETE PORAZ NE ZASLUZUVATE NISTO


Pa malku ako znaes so gledas i ako pratis ke vidis zaso imav pisano takov post nikoj ne gi krivi igracite tuku go krivam trenjerot zaso toj e kriv....a za 3 me interesira kakva statistika imaat so bile najdobri??????ama aj kako so pisaaa nekoi use ligata mu ostanuva na Emil
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
SO KAKO NAS PA TAKOV PORAZ OD EKIPA KAKO PELISTER SRMAOTA E 15 RAZLIKA DA IZGUBIS A INACE NIKOJ NE GI VREGASE IGRACITE DEAK SE DRVA ILI SO ZNAM TUKU BEVME REVOLTIRANI OD NIVNIOT INDOLENTEN ODNOS POTCENUVANJETO NA PELISTER EDNOSTAVNO NE IGRAA SO SRCE TOA BESE CELA RABOTA
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
Jas razbrav deka imalo uplateno 2000000 livcinja za pobeda na feni, i bas pred utakmica a dogovorile da izgubat.

*20.000.000 ( DVAESET MILIONI ) livcinja.
Uste pred da pocne utakmicata, na eden prijatel na skajp mu go kazaa ova, od sigurni izvori e, ne demek sne izgubile i sea placam. :salut:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Jas razbrav deka imalo uplateno 2000000 livcinja za pobeda na feni, i bas pred utakmica a dogovorile da izgubat.

*20.000.000 ( DVAESET MILIONI ) livcinja.
Uste pred da pocne utakmicata, na eden prijatel na skajp mu go kazaa ova, od sigurni izvori e, ne demek sne izgubile i sea placam. :salut:
Не заебавај
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Jas razbrav deka imalo uplateno 2000000 livcinja za pobeda na feni, i bas pred utakmica a dogovorile da izgubat.

*20.000.000 ( DVAESET MILIONI ) livcinja.
Uste pred da pocne utakmicata, na eden prijatel na skajp mu go kazaa ova, od sigurni izvori e, ne demek sne izgubile i sea placam. :salut:
Да бе, така е тоа. Па се знаеше дека ќе изгубиме, тимот ни беше гола вода...
А тие дваесет милиони ливчиња за колку биле уплатени?:pos2: :pos2:Доколку биле по 50 денари....не знам шо бројка е воа, не ми одеше математика многу, ми кажуе една хоризонтално поставена осмица:nesum:
:pos::pos::pos::pos::pos:

20 милиони ливчиња еј:pos::pos:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Прекович играл 32 минути.Има 8 поени.:helou::helou:
А не вие како што викате не играл.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Жива пеза:tapp: 28 коша а лани збераа се што може да се освое во Македонија (ама тоа е во БИБЛ не судат истите судии како во Македонија):vozbud:

Прекович играл 32 минути.Има 8 поени.:helou::helou:
А не вие како што викате не играл.
најдобрио тројкаш во лигата:pos2:
 
П

Паспарту

Гостин
Jas razbrav deka imalo uplateno 2000000 livcinja za pobeda na feni, i bas pred utakmica a dogovorile da izgubat.

*20.000.000 ( DVAESET MILIONI ) livcinja.
Uste pred da pocne utakmicata, na eden prijatel na skajp mu go kazaa ova, od sigurni izvori e, ne demek sne izgubile i sea placam. :salut:
Грешка си, околу 1 милијарда биле уплатени :tapp: Кои мо*ани 20милиони ливчиња бе!? За БИБЛ лигава 1 милион луѓе вкупно не се заинтересирани за да ја гледаат, а ти ми вадиш овде 20милиони ливчиња... Сигурно еден човек бил и секое ливче го уплаќал за 100 ден а!? :kesa:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Прекович играл 32 минути.Има 8 поени.:helou::helou:
А не вие како што викате не играл.
Не играл и .
Тоа ни е алиби!
Ај поздраФ!
:helou:

Жива пеза:tapp: 28 коша а лани збераа се што може да се освое во Македонија (ама тоа е во БИБЛ не судат истите судии како во Македонија):vozbud:

најдобрио тројкаш во лигата:pos2:
Еј, глеј го провинцијалецов:pishtoldz:pishtoldz

Тимче и викаш ја сакаш бричана, а?
:vozbud::vozbud:


Точно е, не судат, затоа и не не бива, лани платени беа и се си освоивме и така-натака...


Може Преката не е најдобар тројкаш у лигата, ама најдобар сигурно не е и Тарзан од Градско:toe:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Не играл и .
Тоа ни е алиби!
Ај поздраФ!
:helou:


Еј, глеј го провинцијалецов:pishtoldz:pishtoldz

Тимче и викаш ја сакаш бричана, а?
:vozbud::vozbud:


Точно е, не судат, затоа и не не бива, лани платени беа и се си освоивме и така-натака...


Може Преката не е најдобар тројкаш у лигата, ама најдобар сигурно не е и Тарзан од Градско:toe:
е ако не е Диме кој е ? според тебе? дека и да игра во Македонија Диме е најдобар тројкаш:toe::vozbud:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
Abe nekoj da ne znae dali na nekoja bugarska televizija ke davaat finale,da gleame na satelitksa a ?

Feni gubi 15 razlika od Mega 3/4 btw
 

Kajgana Shop

На врв Bottom