Фан Клуб : Фени Индустри

K

kaiser soze

Гостин
Мадрид, нека ти го даде бројот, си живеат они двајца:pos::pos:
Шо е воа и на Сител нема да емитуват пренос.Трпески беше крајно љубезен и ме насочи да слушам радио,може ќе давале пренос бугарите.:pos:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
ебате државата што ја имаме..играме полуфинале 2 екипи од мкд и никој не се најде да врши директен пренос??:tapp:
ова влегува во историјата на мкд кошарката а ние нема да ја видиме..лее неможам да се помирам со фактот!!:nesvest:
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
ke ja ima li nekade na internet??? i so sreka vo vecerasnata utakmica bas sakam feni bide sampion vo bibl ligata pozzz i so srekaaaaa.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Фала Кркич.

Луѓе, кажујте, сигурно ли ќе а дават у Дуел?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ц ц ц ц ц, провинцијалци, ништо не кажуваат:nesum:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ц ц ц ц ц, провинцијалци, ништо не кажуваат:nesum:
Опинок :pos: Ќе ја дават на БХТ кој сака да гледа нека оде по воа кладилницте у градот ќе ја имало ај јас замина да фанам место ќе има гужви оти :vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Да се примат 55 коша за едно полувреме не е нмногу премногу е...
На полувреме
Фени Индустри : Фершпед Работнички 34:55 :kesa::kesa:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
леее луге со му е на вие нашите?сигурно од овие 34 коша сто сме и дадиле 15 се на доналд...ногу е воа ме изненадија непреијатно:nenene:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
леее луге со му е на вие нашите?сигурно од овие 34 коша сто сме и дадиле 15 се на доналд...ногу е воа ме изненадија непреијатно:nenene:
Толку се можностите на екипата башка и Преко не играле така да ја мислам дека нема што да бараме барем достоинствено во второто полувреме да се претстават виа нашите шо не начукаа не начука туку ајде.:toe::nesum:
 
Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
леее луге со му е на вие нашите?сигурно од овие 34 коша сто сме и дадиле 15 се на доналд...ногу е воа ме изненадија непреијатно:nenene:
E da ti kazam ovie nasive bas prijatno me iznenadija!!!!:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
јас сварно ама сварно не ми се верува што гледам......:ija::ija::ija:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom