Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
hehehe hehehe ubo im go rece
tuku so prajme da ve cekame utre ohrid ili ?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ајде со господ напред нека ни е ја еве сеа ќе испаднам од дома и дури вечер здравје ки 1 после полноќ ќе си дојдам се надевам со добри вести односно пласман во финалето по втор пат и одбрана на титулата секако..:salut:
 
Член од
26 март 2008
Мислења
81
Поени од реакции
1
Ajde so gospod napred zaminuvame za Ohrid koj saka neka ide u 16h vo stabot.:salut:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ACAB! Ги отепаа лозарите овие педерите цццц! Доста пендраци изедоа лозарите од џандарите:tapp:.
Инаку доста борбени беа АМАК па си ја заслужија победата, Гоцевски не играше поради 5 лични и Богоев погоди 6 лични по ред.
Се на се интересна утакмица, ACAB! Како ме изнервираа ебените џандари ејј:nesvest:
 
V

Viktoranius

Гостин
ACAB! Ги отепаа лозарите овие педерите цццц! Доста пендраци изедоа лозарите од џандарите:tapp:.
Инаку доста борбени беа АМАК па си ја заслужија победата, Гоцевски не играше поради 5 лични и Богоев погоди 6 лични по ред.
Се на се интересна утакмица, ACAB! Како ме изнервираа ебените џандари ејј:nesvest:
Ее друже, и ние бевме во иста ситуација лани, во потполно иста. Го примивме во последната секунда, и како капак на се и џандарите не маваа.

АCAB !!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ACAB! Ги отепаа лозарите овие педерите цццц! Доста пендраци изедоа лозарите од џандарите:tapp:.
Инаку доста борбени беа АМАК па си ја заслужија победата, Гоцевски не играше поради 5 лични и Богоев погоди 6 лични по ред.
Се на се интересна утакмица, ACAB! Како ме изнервираа ебените џандари ејј:nesvest:
Само се уништува какво таковото навивање во Македонија
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ее друже, и ние бевме во иста ситуација лани, во потполно иста. Го примивме во последната секунда, и како капак на се и џандарите не маваа.

АCAB !!!
Е да, но сепак лозарите тогаш се радуваа како мали деца додека педерите маваа со пендраци по нас,дури кога излегоа ајдуците на телевизија зборуваа демек биле нежни ништо не им било од пендраците ги заслужиле итн... сега осетија и тие како е, сепак не му го пожелувам ова на никој.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Жал ми е за момчето што се онесвести :smir:, ама ја претераа со провоцирање, јбг!
Чиста победа на АМАК :smir:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Жал ми е за момчето што се онесвести :smir:, ама ја претераа со провоцирање, јбг!
Чиста победа на АМАК :smir:
А се онесвести оти беше претепан од пичките џандарски АСАВ крв да му ебам и сега е во болница у охрид, а уште 4 навивачи од Лозари се во полиција, и до пред некоа минута сеуште не беа тргнати Лозари од Охрид...
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
tepani ebani tuceni prebieni prekrseni preseceni navredeni NADVIKANI porazeni izgubeni previtkani presekakvi...........si ojdofte od Ohrid :pos2:
BTW : IMAM DVE PRASANJA :
1.Zs frlafte so paricki na obicnine gledaci
2.Zs begafte ko picki nadvor ?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
tepani ebani tuceni prebieni prekrseni preseceni navredeni NADVIKANI porazeni izgubeni previtkani presekakvi...........si ojdofte od Ohrid :pos2:
BTW : IMAM DVE PRASANJA :
1.Zs frlafte so paricki na obicnine gledaci
2.Zs begafte ko picki nadvor ?
На шо се ситиш море гомнар еден, да даде Господ 100 пати поголем
ќотек да јадиш, тимбиш еден глуп.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom