Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ќе има пренос на Сител3 ?
Мислам ама не сум сигурен...


Шо му е на воа народот бре даа.Море кај си бе даа ќе навиваме ли вечер?Не бе ја вечер на митинг сум.Да а ебам мајкати со 18 години на митинг ми оде.Ојте ибите си мајката че слушам некој како ме лаже на пули очи...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Мислам ама не сум сигурен...


Шо му е на воа народот бре даа.Море кај си бе даа ќе навиваме ли вечер?Не бе ја вечер на митинг сум.Да а ебам мајкати со 18 години на митинг ми оде.Ојте ибите си мајката че слушам некој како ме лаже на пули очи...
Ами како шо знам, митингот е од 18 часот ? А утакмицата е од 19 часот, така ет?:kesa:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
само болесници може вечер да одат на митинг..:uvo:
а сите други горе во јасмин!!!!:vozbud:
а инаку за преносот-на синокешната утакмица селакот игор кажа дека ке ја пренесуваат....баш ме интерсира шо гомна ке јаде оти типот не знам шо му е филмот али огрански не не поднесува!али нема да можам да го слушам оти у јасмин ке сум во 18 часот.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Зашто кој има митинг?Фени сепак мислам дека ќе изгуби ,не може две македонски екипи ви финал фоур.Во моментов Фершпед е појак од Фени.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Зашто кој има митинг?Фени сепак мислам дека ќе изгуби ,не може две македонски екипи ви финал фоур.Во моментов Фершпед е појак од Фени.
бре види кобник бре уште пред утакмица!!!!устата г____а да ти јаде!
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
бре види кобник бре уште пред утакмица!!!!устата г____а да ти јаде!
Пиздати матер,мое мислење си кажувам бе.Ако се пласира Фени голема работа.(Библ лига).:pos2::pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
јас не мислам да се расправам со деца од 15 год кои не знаат како да се изјаснат по форумов..
инаку вест за кк.фени(според весникот вест) е дека право на настап ке има и мираковски:vozbud:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
инаку вест за кк.фени(според весникот вест) е дека право на настап ке има и мираковски:vozbud:
Да да и ја така разбрав, а и на библ страната у ростерот на Фени го има и него :vozbud:

патем, еве како размислуе нашата младина за утакмицата вечер, “верната“ ни публика

[15:53:02] Bishop Lamont says: tuku ce odis li na kosarka posle
[15:53:10] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: ne, me mrze
[15:53:11] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: :D
[15:53:11] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: u
...
...
...
[15:54:00] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: ami lani igraese mojot simp vaa godina neam koj da gleam

:tapp:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Да да и ја така разбрав, а и на библ страната у ростерот на Фени го има и него :vozbud:

патем, еве како размислуе нашата младина за утакмицата вечер, “верната“ ни публика

[15:53:02] Bishop Lamont says: tuku ce odis li na kosarka posle
[15:53:10] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: ne, me mrze
[15:53:11] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: :D
[15:53:11] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: u
...
...
...
[15:54:00] ¸.•*´♥`*• ٭D_r_A_g_A_n_A_٭¸.•*´♥`*• ٭ says: ami lani igraese mojot simp vaa godina neam koj da gleam

:tapp:
се прашувам кој лани и бил симпатија-јововик или владо?или кој друг не е од ланскиот состав.де жити се прашај ја ме интерсира:pos2:
 
Член од
5 декември 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Мислам ама не сум сигурен...


Шо му е на воа народот бре даа.Море кај си бе даа ќе навиваме ли вечер?Не бе ја вечер на митинг сум.Да а ебам мајкати со 18 години на митинг ми оде.Ојте ибите си мајката че слушам некој како ме лаже на пули очи...
site se ofci so ke odat na miting
pozzzzzzzzzzzzz
lozari istok

Зашто кој има митинг?Фени сепак мислам дека ќе изгуби ,не може две македонски екипи ви финал фоур.Во моментов Фершпед е појак од Фени.
hahahahahahahahahahah brat ne da si smesen me poluduvas od smeenje
rabotnicki pojak od FENI ti koja kosarka ja pratis mak ili naa u kosovo
dapter ni eden
lozari istok

Jas imam ako sakas da znaes 19 godini,koga se registrrav bratucedmi bese tuka i toj ja pravese.
lele mnogu si golem za na zlatno slavejce si bre 19god
heheheheheheh

abe zeni ne si da gi tepas ni da gi e...:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Пренос нама да има тук уснимка утре.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom