Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
toa piclemeto nz ni so bara so lozari toa e skinheds i e so 4kembari a 4kembari 70% se skinheds.
Тоа пред тоа идеше со Лозари сега не иде сите тие такви неозбилни фушарајски личности се избркани а иначе оде детето со скин од БТ али е од Кавадарци
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
http://picasaweb.google.com/gorancvetkov23/LOZARI03?feat=embedwebsite#5244765260972108402
http://picasaweb.google.com/gorancvetkov23/LOZARI03?feat=embedwebsite#5244765263499802546

Sto e so nacistickive pozdravi ne mi e jasno...... Ja ne menjam tema, neka se javi deckoto ke dopravime muabet i za ribite i za navivanjeto.... So tebe ne mi ide muabet, ja te prasuvam za sesirko ti muabeti mi vrtis i vo sekoj moment go ceokuvam ona tvoeto BUREK:smir::smir:

Neka pise nekoj za slikive samo me interesira
Koga ce odis na panadjurot naredniot pat, ti preporacuvam za vo akvariumot da si kupis riba - kostrez. Sigurno imas cueno.

Nesto kako zlatna ripka e.

Toest veruvam ti kako poznavac na najrazlicni oblasti (kosarka, ribolov, lov, snuker, bezbol...) i mnogu inteligenten decko sto tvrdi deka vo kavadarci nemalo tradicija za kosarka (odi ubij se) bi trebalo da go znaes ova. :smir:

Golem pozdrav do tebe, i prodolzi da bides isto inteligenten i vo idnina.

I prodolzi da vrestis na provincijalci :pos:
Majko mila... :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Koga ce odis na panadjurot naredniot pat, ti preporacuvam za vo akvariumot da si kupis riba - kostrez. Sigurno imas cueno.

Nesto kako zlatna ripka e.

Toest veruvam ti kako poznavac na najrazlicni oblasti (kosarka, ribolov, lov, snuker, bezbol...) i mnogu inteligenten decko sto tvrdi deka vo kavadarci nemalo tradicija za kosarka (odi ubij se) bi trebalo da go znaes ova. :smir:

Golem pozdrav do tebe, i prodolzi da bides isto inteligenten i vo idnina.

I prodolzi da vrestis na provincijalci :pos:
Majko mila... :)
Toa mi e omilena oblast, kako da gi spustis loso nafuranite momci na zemja....


A eve ja pribidejki ne sum upaten vo tradicijata na Kavadarci te molam objasni, koga e osnovan prviot klub, sto kako, vo Jugoslavija kade bil toj klub, Lozari koga se osnovani, i normalno za mladinskite skoli raskazi kade sto i kako.........

I uste nesto, pred 4 godini vo salata Jasmin se igrase finale na osnovni skoli (kako e mozno ova da go znam ako ne sum upaten ???)... KOj bea tie dve skoli kazi mi ti Paraglajder
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
во денешниов број на вест пишува за поразот на фени...и пратете ја реченицава=[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
Сепак, не е се така црно, зашто по седум дена Фени ќе игра на домашен терен во пеколна атмосфера каква Левски се уште не почувствувал во БИБЛ.
што ке да е ова каков пекол ке има во јасмин да не се спрема нешто???:smir:
[/FONT]
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
во денешниов број на вест пишува за поразот на фени...и пратете ја реченицава=[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
Сепак, не е се така црно, зашто по седум дена Фени ќе игра на домашен терен во пеколна атмосфера каква Левски се уште не почувствувал во БИБЛ.
што ке да е ова каков пекол ке има во јасмин да не се спрема нешто???:smir:
[/FONT]
Некои викат дека Димо Дулот ќе настапувал со неговата група:toe:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
во денешниов број на вест пишува за поразот на фени...и пратете ја реченицава=[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
Сепак, не е се така црно, зашто по седум дена Фени ќе игра на домашен терен во пеколна атмосфера каква Левски се уште не почувствувал во БИБЛ.
што ке да е ова каков пекол ке има во јасмин да не се спрема нешто???:smir:
[/FONT]
Се спрема нешто али неможам даго кажам ова ке оде на Бугарска национална ке им покажиме на татрите шо е Македонија :vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
во денешниов број на вест пишува за поразот на фени...и пратете ја реченицава=[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
Сепак, не е се така црно, зашто по седум дена Фени ќе игра на домашен терен во пеколна атмосфера каква Левски се уште не почувствувал во БИБЛ.
што ке да е ова каков пекол ке има во јасмин да не се спрема нешто???:smir:
[/FONT]
Па може да се каже дека нешто има у фаза на подготовки али се чека главниот човек да се врате од домовината дали одговара тоа дали ќе биде можно да се остваре инаку дечкото што пишал е во право пошто се спрема пекол за татарите:helou:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ja викам по една чашка ракија за сите да дават на вратата и да вијте кој пекол ќе биде :vozbud:
Додуша за мене повеќе ќе треба, една не ми го загрева системот, ама па има да патат татарчињата :vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Се надевам дека во Среда салата конечно ќе се преполни и ќе има жешка атмосфера...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Се надевам дека во Среда салата конечно ќе се преполни и ќе има жешка атмосфера...
Ќе биде невиден спектакал јас ти гарантирам татарите со Тити ќе патат шо вика Васо има 20 разлика да ги расцепиме салата ФУЛ пна и ги газиме а пеколната атмосфера ќе ја осетиме сите на големиот ден..:salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Во 19 часот почнува утакмицата али ти препорачувам во 18 да бидиш таму оти после тешко место дека ќе фаниш така подобро:salut:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Море знае ли некој некое резултатче за ФЕНИ
Ви се заблагодарувам однапред:nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom