Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
во фени потпишал и Бранко Јанески од торус..помош малку кој е типчево што како е која позиција??
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ѓокенце,Ѓокенце...Ем малолетно ем ти шлапа тоа муцето.Не чине така чичо треба да слушаш ни постарите шо ќе ти кажиме и здравје на 18 години коа ќе биииш и ти ќе пцујш и ќе наредуваш. :back:
Тасо бе :vozbud:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Добро е чим остануват. Значи друг никој не си замина осим Чековски и Соколов а?

ЕДИТ: Ме одбанираа од Фан клубот на Фени, може сега таму да се префрле муабетот. Поздрав до сите :)
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Кој е па тиа Бранко Јаневски жити се....

Инаку честито нека ми е тргањето на банот, че гледам да не пцујам по провокаторите сега, туку дирекно че си земам за слобода да ги пријавувам на админите. :helou:

Поздрав до сите.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Има србин на проба дојдено од вчера на позиција 2 па ќе видиме што ќе биде:salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Само тоа го знаиш за него?
Незнам ништо конкретно име презиме сварно незнам само знам дека има на проба играч на позиција 2 од Србија синоќа ми кажаа а денеска сабајлето стариот ми кажуше дека вишол некој со Прековиќ српски лафел у Рома биле ќе видиме денеска утре најкасно ќе дознајме кој е тиа дас:toe::salut:
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
more koj saka sal neka donese pari kaj mene site me znajte koj sum ili pa u klubceto ce doam kaj 21 00 i ce mi dajte pari tamu:pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
more koj saka sal neka donese pari kaj mene site me znajte koj sum ili pa u klubceto ce doam kaj 21 00 i ce mi dajte pari tamu:pos2:
Мрш да те е*е Ричката со боздоганот не ги лажи децата :pos2::pos2::pos2:нуму некој пари да му дал на воа џеремето оти изгорел жив:pop::pos2::pos2::pos2:
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Пари на кучето и на тац никако давање за шалеви... Јас за малку без шал че останев :toe::toe::toe:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Море кога ке бидат готови тиа шалевите нека пише некој
 

Kajgana Shop

На врв Bottom