Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
2008 година кавадарчани ќе ја паметат по многу нешта, мал број вработувања, голем број испуштања од работа, радости и таги, остварени и неостварени соништа и желби, богата културна програма, големи забави со најголемите македонски музички имиња и по некое гостување од страна, победи и порази, и два големи шампионски трофеи. Токму моментот на освојување на првиот голем трофеј на кошаркарскиот клуб Фени Индустри со победничкиот шут на нашиот Горан “Чема” Самарџиев на 1 секунда пред крајот тимот на www.kavadar4e.com го одбра за настан кој ја одбележа 2008 година. Со желби дека и во наредната 2009 година ќе имаме многу повеќе радосни мигови, уште еднаш, како тоа погоди Самарџиев и каква беше реакцијата на публиката. Уживајтe










Превземено од www.kavadar4e.com инаку ова е избрано за настан на годината во Кавадарци.
П.С Туу каа ќе ми текне шо било еј како ми ккна Чемата на Струмичани :baeh::baeh:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Нека ни е среќна Новата година на сите Кавадарчани и фанови на к.к Фени Индустри и сите кој го посетуваат форумов...
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
poz do site, srekna nova godina!!! Cestitka za nova godina Sokolov ostanue u Feni!!
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Среќна нова година на сите фанови на Фени

Се надевам дека моментите од минатата сезона што ги доживеав ќе се повторат
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
poz do site, srekna nova godina!!! Cestitka za nova godina Sokolov ostanue u Feni!!
Аман бре Оризот шо му текна вака изгледа не го сакат никаде и не дават повеќе пари и ајде назад пак во Кавадарци хахаха Леси се вратио кучи :pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ај Среќна Нова Шампионска Година и од мене :pehar:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Светската економска криза влијае и врз цената на оризот. Ашлак!
Aj утре ќе видиме кој останал кој си заминал али ако оризот сварно се вратил има цела полусезона да го пцујам:baeh::helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
vi ostanaja amerikancite be?
Не се знае уште денеска ја имаат првата прозивка во 17 30 во Јасмин ама мислам дека црнците не се стигнати уште во Кавадарци па така да во текот на наредната недела ќе се знаат некои работи.:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Се вратија виа бе преѓеска го види Цобе се вселуеше у станот со 10 ќесиња јадење си испазарувал дасот за цел месец и беше со уште едно момче ама не го види кое е кој му е цимер воа некое ново ми изгледаше
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Се вратија виа бе преѓеска го види Цобе се вселуеше у станот со 10 ќесиња јадење си испазарувал дасот за цел месец и беше со уште едно момче ама не го види кое е кој му е цимер воа некое ново ми изгледаше
Аман бре одма ли ново даа ај утре ако разберам у колку имат тренинг ќе изодам да видам дали има нешто ново даа..:baeh::helou:
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
беше со уште едно момче ама не го види кое е кој му е цимер воа некое ново ми изгледаше
novo dete e go povikale od feni na proba pa posto e od Gostivar mu rekle na Cobe da go zeme so nego koga ce si odi na kaj Kavadarci. Cobeto dadilka :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
novo dete e go povikale od feni na proba pa posto e od Gostivar mu rekle na Cobe da go zeme so nego koga ce si odi na kaj Kavadarci. Cobeto dadilka :pos2:
Цобето каа поупатен туа у градот ќе го шета:pos2:или пак ринат снег пред зграда кај шо седат да не ги навее:pos2::pos2: а кое тоа дете со има презиме ако го знаеш да кажиш кај играело колкаво е ова она:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom