Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
TAA STRUMKATA,AMA GRDA KOPIJA NA TIKATA BESE,A TIA KOLUTICITE,KOA BEV U JNA GI VIKAVME OCAJNI KOLUTICI:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
очајни колутичи еј хахахахаха ке си земеш планински чај...и чајни колутичи ке си ги мцкаш у чајчето и меки ке си ги јадеш:pos2:

синко а ти да бидиш реален малце,а кога е во прашање мафија нема ваша наша,кај мафија нема нација бе братко.
сеа тука што не е јасно..јас искрено не ти го сваќам постов..што сакаше да кажеш испомеша нација и мафија ако сакаш пообјасни и убаво
 
K

kaiser soze

Гостин
сеа тука што не е јасно..јас искрено не ти го сваќам постов..што сакаше да кажеш испомеша нација и мафија ако сакаш пообјасни и убаво[/quote]
може другпат да се дообјаснуваме,ама тука ни е место за тоа,ни ништо.а за криминологија може колку сакаш да ти објаснувам, тоа сум и по дифолт.:vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
може другпат да се дообјаснуваме,ама тука ни е место за тоа,ни ништо.а за криминологија може колку сакаш да ти објаснувам, тоа сум и по дифолт.:vozbud:
искрено може нешто да те прашам..може да те викам сељо пошто сељак за пишување ми е малце потешко

ПА ЧИМ СИ ПОЧНАЛ КАЖИ....!!!
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
искрено може нешто да те прашам..може да те викам сељо пошто сељак за пишување ми е малце потешко

ПА ЧИМ СИ ПОЧНАЛ КАЖИ....!!![/quote]
о бре дечко од центар се гледа колку си писмен-кога ти е теско да пишуваш некои работи на мкд.
и после немој да се буниш како минатиот пат зошто толку се заострува ситуацијата кога еве ти доказ дека ти пак прв почна да провоцираш.
и ако немаш друга работа соберете се со селодромци кај скопјанка па довршете го започнатото од пред некој ден.:pos2::pos2:
 
K

kaiser soze

Гостин
може другпат да се дообјаснуваме,ама тука ни е место за тоа,ни ништо.а за криминологија може колку сакаш да ти објаснувам, тоа сум и по дифолт.:vozbud:
искрено може нешто да те прашам..може да те викам сељо пошто сељак за пишување ми е малце потешко

ПА ЧИМ СИ ПОЧНАЛ КАЖИ....!!![/quote]
кој те испрвоцирал нешто,шо да ти објаснувам каа не ме сфаќаш.и воа е форум за кошарка,а не за такви работи.ако скаш да прочиташ за тоа имам пишено на др форуми у кајгана шо служат за тоа.
ако немаш слушнат за поимот криминолг,не сум ти јас крив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom