Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
CEJKATA I DZERA,VODZA JA GI ZAMOLIV DA TROPAT NA TAPANITE,ZA DA IMA EDNA POCETNA ATMOSFERA ZA DA MOZIME NIE OBICNITE DA TRGNIME PO NIV.NISTO ONI NE SAKAT DA VI DOKAZAT VAS BIDI SIGUREN,ONI BILE,SE I CE BIDAT LOZARI.A ZA TOA KOJ SO ZBORUEL,DALI ME GLEDAL POD OKO ILI MI SE SMEEL,ZNAJS AMA IC NE ME INTERESIRA.TAA SALA TAMU E PRAVENA I OD MENE,I OD VASITE STARI I OD CELO KAVADARCI SO SAMOPRIDONES,SO ZNACI PRVO E NA GRADJANITE,PA NA SPORTISTITE A NAJMALKU E NA UPRAVITE.UPRAVITE SE ZADOLZENI DA MU STVORAT USLOVI NA IGRACITE DA PRUZAT MAKSIMUM SO MOZAT,ZA MENE I TEBE DA NE ZABAVLJAT I DA NE IZRADUVAT.JA,TI I BILO KOJ NEMAME AMA BAS NISTO SO UPRAVATA,I ONI MOZE DA SI PRDAT U KISELA VODA AKO SAKAT.SI KUPUVAM KARTA 50 DENARA I SI GO TERAM MOJOT CEIF TAMU,TAKA DA ZNAJS I UTRE CE SI GO TERAM,A DAJ BOZE DA VIDAM NEKOJ DA ME POGLEDNE POD OKO ILI DA MI SE SMEE.GARANT CEL ZIVOT CE ME PAMTE,MA KOJ SAKA NEKA E.
POZDRAV DO TEBE I SITE LOZARI(ATANASE NE IZBRZUVAJ SO NEKOJ POSTOVI,OTI ZNAM OTI NE MISLIS TAKA,AMA TAKA IZGLEDA)
SE GLEDAME UTRE NA UTAKMICA.ZNAM DEKA SITE STE VIE PRISUTNI TAMU.TREBA SAMO LAVINATA DA TRGNE.I DA NE MOLITE NIKOJ,I NIKOJ NE SMEE DA VE BRKA AKO STE OK,TOA DA GO ZNAJTE.AKO SE SECAVAS PRED NEKOJ DEN PISEV.BIDETE VIE OK,KOREKTNI,FRLITE PEPEL NA SE I NE VREDJAJTE NIKOJ PO IME,PA KOLKU I DA VE NAVREDIL.AKO TOGAS NEKOJ PROBA DA VE VADI OD SALATA TOGAS CE IMA RABOTA SO CELA SALA,DA ZNAJTE.:smir::smir::smir::smir:
Имав еден пост за тоа објаснение ама очигледно не си го видел па еве го уште еднаш па ако може коментар

atanase напиша:
Тогаш сум бил 8 години.Но не ми смета да сапамтам дека Горан е поим за мак баскет но мора да признаиш дека збориме за Врбица Стефанов.Горан рече дека дај Боже врба да отиде у работнички дека ние сме способни да го чуваме.Не реков ништо лошо.Впрочем тука правиме отворен муабет и нема што да се крие.Кога се бара искуство,тројкаш решителност одлучност се бара Горан Самарџиев но кога е потребна одбрана врз побрз кошаркар сакал признаел сакал не се бара Талик.И само тоа сакам да го кажам а иначе како би се врекнал на некој кој татко би можел или батко да ми биде:smir:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Ете најважното го заборавив.Скопјанки ве знаат дека сте педери па ај провинцијалките да ги лажеме.Мала шала.Ако бе другар сеа тука машки сме се шо е жена е за е*ење е сеа од кај била не е битно.Коа ќе ја зимаш некоа глеј да е некаква да не е од провинција
A be brat, koga doaga provincija vo SKOPJE. ili ZAVRSUVA FAKULTET ILI SE MAZI NA 19CE HAHA
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
тој па еден глуп лани се караме во кој град повеќе плата зимале и ми вика
дека он секад пред компјутер имал сок и наполитанки..и ме прашува дали
сум имал јас :pos2::pos2: каква неинтелигенција владее...значи сеа сватив
зашто никад нема да не примат у ЕУ кога дознав какви фаци постоеле
 
K

kaiser soze

Гостин
тој па еден глуп лани се караме во кој град повеќе плата зимале и ми вика
дека он секад пред компјутер имал сок и наполитанки..и ме прашува дали
сум имал јас :pos2::pos2: каква неинтелигенција владее...значи сеа сватив
зашто никад нема да не примат у ЕУ кога дознав какви фаци постоеле
грешка у еу нема да не примат заради вашите сограѓани,било од која нација и да се шо убиват полицајци со ак-47 сред бел ден и тоа пред образовни установи да и такви фаци постојат,ама шо да прајш мора да имаш соживот.за ваше добро.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
тој па еден глуп лани се караме во кој град повеќе плата зимале и ми вика
дека он секад пред компјутер имал сок и наполитанки..и ме прашува дали
сум имал јас :pos2::pos2: каква неинтелигенција владее...значи сеа сватив
зашто никад нема да не примат у ЕУ кога дознав какви фаци постоеле
TIA NAPOLITANKITE JADRO LI BILE?AKO E SO DOBRA PLATA MOZE DA SI DOZVOLE.EH,TIA JADRO OD NIV PORASNAME U JUGOSLAVIJA.:pos2::pos2:
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
A AKO IZLEZE DEKA E ON BIVA LI TI TUKA JAVNO,KAA SO NI PISIS DEKA SE LASTIME,ISTO TAKA JAVNO DA SE IZVINIS NA SITE?
а бива ли така јавно да се извиниш на сите каа шо ни пишиш дека се ластиме? ај сеа бива ли??? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:не сте нормални жими се !:pos2::pos2:човек само да чита и да се смее!!!:pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
грешка у еу нема да не примат заради вашите сограѓани,било од која нација и да се шо убиват полицајци со ак-47 сред бел ден и тоа пред образовни установи да и такви фаци постојат,ама шо да прајш мора да имаш соживот.за ваше добро.
абе не ми кажувај тоа на мене синко...тоа иди збори го у тетово...тука у скопје владее наша мафија...ако знаеш то е тоа мислам...или си мислиш у стилот на корлеоне нешто
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
а бива ли така јавно да се извиниш на сите каа шо ни пишиш дека се ластиме? ај сеа бива ли??? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:не сте нормални жими се !:pos2::pos2:човек само да чита и да се смее!!!:pos2::pos2::pos2:
ени мени сени навивам за фени :pos2:
 

Nerazzuro

Young Team Aerodrom
Член од
28 ноември 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
тој па еден глуп лани се караме во кој град повеќе плата зимале и ми вика
дека он секад пред компјутер имал сок и наполитанки..и ме прашува дали
сум имал јас :pos2::pos2: каква неинтелигенција владее...значи сеа сватив
зашто никад нема да не примат у ЕУ кога дознав какви фаци постоеле
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
K

kaiser soze

Гостин
абе не ми кажувај тоа на мене синко...тоа иди збори го у тетово...тука у скопје владее наша мафија...ако знаеш то е тоа мислам...или си мислиш у стилот на корлеоне нешто
синко а ти да бидиш реален малце,а кога е во прашање мафија нема ваша наша,кај мафија нема нација бе братко.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom