Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
ne mozam da go fanam,ama tuka mi e u komsiite,nema kaj da bega.
a,voa so e on vika ti si bil od upravata,i znael koj si,ja mislam sea se ukluci da mi kaze,oti rece deneska,ako ne dupla doza:vozbud:
kakva uprava be jas sum daskalakis ama nikoj ne znae:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:.ne sum jas tolku pameten za uprava
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
ne mozam da go fanam,ama tuka mi e u komsiite,nema kaj da bega.
a,voa so e on vika ti si bil od upravata,i znael koj si,ja mislam sea se ukluci da mi kaze,oti rece deneska,ako ne dupla doza:vozbud:
rekov koga ke dojdam kaj tebe...
ali posto ste bile mnogu zafateni so brekovic ste jadele pica pa ne mi se idese.....
znam deka nema da mi dajte a masko sum ke mi padne....
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

kakva uprava be jas sum daskalakis ama nikoj ne znae:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:.ne sum jas tolku pameten za uprava
epa pred da te vrabotat trebalo da mu kazes deka ne si pameten
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
rekov koga ke dojdam kaj tebe...
ali posto ste bile mnogu zafateni so brekovic ste jadele pica pa ne mi se idese.....
znam deka nema da mi dajte a masko sum ke mi padne....
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


epa pred da te vrabotat trebalo da mu kazes deka ne si pameten
greska si razbral,ne jademe nisto so prekovic,oni imaa vecera u feni.ti uste malku bregovic ce go naprais.ce go naterame da ni pee.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
rekov koga ke dojdam kaj tebe...
ali posto ste bile mnogu zafateni so brekovic ste jadele pica pa ne mi se idese.....
znam deka nema da mi dajte a masko sum ke mi padne....
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


epa pred da te vrabotat trebalo da mu kazes deka ne si pameten
daj boze da me vrabotat cul te gospod.
inaku jas da rabotev vo feni ili da bev nesto vo klubot do sega ce te prekrsev kako vozdusna:baeh::baeh:
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
greska si razbral,ne jademe nisto so prekovic,oni imaa vecera u feni.ti uste malku bregovic ce go naprais.ce go naterame da ni pee.
e dobro de greska e daaaaaa
so odma za pecatnite greski se fana...
.

50 dekara lozje mi izmrzna lani i sega nema so da rabotam pa pisam tuka moze nekoj od feni ce me pikne na rabota
so toa so go pisis i da si vraboten tamu ke te izbrkaat

vozdra i tebe vodza.voa koleto nogu dodeva.imas li ti sila da go skocis malku?ili da teram ja so cvrgi?i toa sea ce go ulovam odma ako on laze deka e u skopje.sea ce odam kaj suskata.da ne misle on samo nemu mu kodosat so jajme ni?:vozbud:
bese vcera sea si dojdov deneska bev na rabota daaaaaaa
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
vozdra i tebe vodza.voa koleto nogu dodeva.imas li ti sila da go skocis malku?ili da teram ja so cvrgi?i toa sea ce go ulovam odma ako on laze deka e u skopje.sea ce odam kaj suskata.da ne misle on samo nemu mu kodosat so jajme ni?:vozbud:
cekaj me i mene da dojdam da se zapoznaam so lozari istok. Ako e on lozar togas jas sum Darko Pancev
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
vozdra i tebe vodza.voa koleto nogu dodeva.imas li ti sila da go skocis malku?ili da teram ja so cvrgi?i toa sea ce go ulovam odma ako on laze deka e u skopje.sea ce odam kaj suskata.da ne misle on samo nemu mu kodosat so jajme ni?:vozbud:
Ropaj ti kako znais ali cvrsta glava ima ke te zabole prstot :))) Nat`ceno dete e voa koleto :kesa:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
cekaj me i mene da dojdam da se zapoznaam so lozari istok. Ako e on lozar togas jas sum Darko Pancev
bogami ne e loso da se zapoznajme,jas nego go znam,vi mene dvujcata me znajte,vi ne se znajte,a i mene bas me interesira koj si.nikako ne mozam krajot da ti go fanam koj si?
znam deka si nekoj moj covek oti,a nekoj mi ripne ti branis ama ni na kraj pamet ne mi e koj moza da bidis?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom