Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
кажи го прашањето и ќе добииш одговор,ја не видов некој да ме прашал нешто мене.а за годините и ти ми изгледаш умствено развиен за 14,ама па физички може имаш 21 незнам тоа.
п.с.и прекини да се препукуваш со мене добар беше асален муабет кога правеше.
јас секогаш можам да правам нормален муабет со нормални луѓе а не кога друг ги почнува провокациите....
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Aj daa go ispustiv vozot u pickumaterin :nesum:

Poraka od city park boy citiram : Brat poz od aerodrom so 3 prevrteni koli 2 iskrseni stana i pretepani aerodromci wooooooowwwww coool :vozbud:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ке ја изгубите.Пелистер како што читав беше доста мотивиран
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
U uslovi za polarni mecki Feni izgubi od pelister 10 razlika. Slab den na nasiot sampion. Ne im odel sutot. Ke ima revans. Napred FENI !!! Ne e nisto strasno!!!:toe::toe::toe::vozbud::vozbud::vozbud:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
U uslovi za polarni mecki Feni izgubi od pelister 10 razlika. Slab den na nasiot sampion. Ne im odel sutot. Ke ima revans. Napred FENI !!! Ne e nisto strasno!!!:toe::toe::toe::vozbud::vozbud::vozbud:
Пу бе да му е*ам коптавите како можеа бе даа,ми а е*а вечерта со веста а ја како беше расположен пу дааа.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Пу бе да му е*ам коптавите како можеа бе даа,ми а е*а вечерта со веста а ја како беше расположен пу дааа.
I najgolemite ekipi mozat da pretrpat poraz , ne e nisto strasno. Zemi primer pusti na sitel i vidi real od koj gube..:toe::toe::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom