Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Зашо само СПБ и ФА бе =( Расисти ! И ние фриленсерите идеме таму =):pos2::pos2::pos2:
за кодоши нема место никаде!!

Ќе се жениме со сестра ти...и вино ќе не части сите цело ск
е да ке има и еден автобус педери како момачка вечер да ви биде тоа!
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
во скопје има помалку албанска нација неголи кај вас циганска..тоа е факт..јас лично можамд а потврдам зошто во кавадарци пред 3 години во училиштето киро спанџов-брко кога видов распоред на ученици..јасно ми беше..а и тоа до него што беше не беше поарно не ми отварај уста затоа
во скопје

центар--------10%
аеродром------0%
кисела вода---0%
карпош--------2%
бутел---------40%
чаир----------50%
газибаба------30%

сарај више не ни го рачунам како да е во скопје
како и никој друг

NE BIDI SMESEN A I DA TI KAZAM CIGANITE VO KAVADARCI SE 100 PATI POARNI OD VAS. A ako ne go racunas saraj posto tamu site se dojdeni od kosovo togas ne go racunaj i selodrom posto tamu site se dojdeni od kocani vinica berovo kako vojni lica i ostanale tamu da ziveat.toa se se vojni zgradi vo konjodrom sakal ti ili ne. vo butel se seljacista od kuceviste i skopska crna gora. cair kosovari.gazi baba pola pola. aj kazi sega kolku ostana od SKUPI
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Добро што се расправате со гревовиве не ми е јасно. Остајте ги сега им ги избркаа нивните од ФЕНИ немаат што да праат па се собрале сите во интернет кафе и замараат.

Гревови Исток
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
eee,tuka mnogu jako bilo.se izvinuvam so kasnam na site gradjani na Makedinija i Skopje.se sokapate ebanje be maski ,alal da vi e
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
eee,tuka mnogu jako bilo.se izvinuvam so kasnam na site gradjani na Makedinija i Skopje.se sokapate ebanje be maski ,alal da vi e
ее банда сварно тука ептен касниш темата полека се излади.отидоа ск на групен педерлк.
 
K

kaiser soze

Гостин
во скопје има помалку албанска нација неголи кај вас циганска..тоа е факт..јас лично можамд а потврдам зошто во кавадарци пред 3 години во училиштето киро спанџов-брко кога видов распоред на ученици..јасно ми беше..а и тоа до него што беше не беше поарно не ми отварај уста затоа
во скопје

центар--------10%
аеродром------0%
кисела вода---0%
карпош--------2%
бутел---------40%
чаир----------50%
газибаба------30%

сарај више не ни го рачунам како да е во скопје
како и никој друг
може нема толку,еве и нека биде така,ама спореди ги проблемите шо ги прават ромите во кавадарци,а после анализирај за скопје.ја не сум видел некој у кав да славе у сред центар со ак-47 ден на скендербег.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
VINCE MI E VOJNICKI DRUGAR. I ON MI KAZA DEKA NE MOZEL DA DOJDE VO KAVADARCI NA UTAKMICATA OTI BIL NA EBANJE A SE ZNAE KAJ BIL KAJ MAJKA TI
а колку години има винце ке ми кажеш ти мене..ти дали воопшто го знаеш или само што читаш низ форумов

банда ви е најпаметниот член тука на форумов...не е како вас
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ее банда сварно тука ептен касниш темата полека се излади.отидоа ск на групен педерлк.
sto bi reko moj drug miki prekovic nikad nija kasno,kurcem se zakitio.
ima li nesto i ja da nametnam,ama da ne od taa strana reka u Skopje.:pos2:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
а колку години има винце ке ми кажеш ти мене..ти дали воопшто го знаеш или само што читаш низ форумов

банда ви е најпаметниот член тука на форумов...не е како вас
TATKO TI E A NE ZNAIS. PRASAJ GO KOJ MU E VOJNICKI DRUGAR OD KAVADARCI I CE TI KAZE. NE SE SEKIRAJ OD TEBE E SKORO DUPLO PO STAR.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Добро што се расправате со гревовиве не ми е јасно. Остајте ги сега им ги избркаа нивните од ФЕНИ немаат што да праат па се собрале сите во интернет кафе и замараат.

Гревови Исток

Интересни ми се пер =) Шо сум го исцинкарил тој ГлипГлупГлуп пошо напраил 100ти јузер =) Интересно е у 00 и 30 да глеаш као некој нема шо да ти каже па те вреѓа ... тоа е=)


@Xoox Ја ке идам и вака и така =) Со или без нив xD
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
imav malku povece rabota deneska i kasnam.osven seksot stana li nekoj interesen muabet.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom